Oyun

Bilgisayarım PUBG Kaldırır Mı? – PUBG Sistem Gereksinimleri

Son dönemde oyun dünyasını  kasıp kavuran yeni yıldızı PUBG oyununun sistem gereksinimlerini aşağıda sizlerler paylaşacağız. Steam’da rekorlar kıran PUBG oyununu için ihtiyaç duyulan minimum sistem gereksinimleri ve tavsiye edilen sistem gereksinimlerini sizler için hazırladık.

PlayerUnknown’s Battlegrounds  diğer adıyla PUBG, oyun dünyasının yeni gözbebeği milyonlarca kişinin heyecanla oynadığı PUBG oyunu hakkında neler biliyoruz? 23 Mart 2017 de oyuncuların beğenisine sunulan PUBG oyununda, oyuncular bir uçakla istedikleri yere paraşütle atlıyor. İndikleri yerde her yeri araştırmak ve en iyi silahları bulmak. Yapması gereken hayatta kalmak ve istiyorsa diğer oyuncuları öldürmek. Oyun sonunda hayatta kalan kişi veya takım maçı kazanıyor. PUBG  oynamak için sistem gereksinimlerini bu yazımızda bulabilirsiniz. Öncelikle Steam üzerinden satın almanız gerekiyor.

PUBG oyununu bilgisayarına yüklemek isteyenler öncelikle bilgisayarınızın donanımının yeterli olup olmadığına bakmalı. PUBG oyununu oynamak için bilgisayarınızın sistem gereksinimleri aşağıdaki gibi olmalıdır.

blank

PUBG Minimum Sistem Gereksinimleri

Bilgisayarınızın donanım özelliklerini aşağıda yer alan bilgilerle kıyaslayarak, bilgisayarınızdan oyunu oynayıp oynayamayacağınızı öğrenebilirsiniz.

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10, Windows 8.1 veya Windows 7

İşlemci: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300 işlemci

Bellek: Minimum 8GB RAM

Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7850 2GB / nVidia GeForce GTX 660 2GB

DirectX: sürüm 11 olmalıdır.

İnternet Hızı: 3mbps’den yukarı ve ping değerleri düşük olmalıdır.

Depolama: 30 GB kullanılabilir alan olmalı

PUBG İçin Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 

PUBG  sistem gereksinimleri ile uyumlu ise oyunu  donmadan oynayabilirsiniz. Her gelen güncellemede iyileştirmeler yapılmakta ve yapımcı tarafından paylaşılmaktadır. Oyun yapımcısının önerdiği sisteme sahipseniz oyunu daha akıcı ve donmadan oynabilirsiniz. Oyunun kaç GB olduğu ve bilgisayarda ne kadar alana ihtiyaç olduğu önemlidir. PUBG için tavsiye edeceğimiz sistem gereksinimlerine aşağıdan bakabilirsiniz.

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 veya Windows 10 işletim sistemi

İşlemci: Intel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 1600

Bellek: 16GB RAM

Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 660 2GB / AMD HD 7850 2GB

DirectX: sürüm 11 olmalıdır.

Ağ: 3mbps’den yukarı, ping değerleri düşük olmalıdır.

Depolama: 30 GB ve üzeri bir alan.

Bilgisayar özelliklerinden anlamıyorsanız ve bilgisayarım pubg kaldırır mı diye merak ediyorsanız ve emin olmak istiyorsanız aşağıdaki yorum kısmından bize yazabilirsiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu