blank

 

Bugünlerde her akıllı telefonu olan kişinin elinde bir ok atma oyunu var ve herkes oyunun müptelası olmuş durumda! Bu yazımızda AA oyunu nasıl oynanır ve AA oyunundaki amaç nedir kısaca sizi bilgilendirmeye çalışacağız.

Oyun, 1 milyardan fazla indirme oranı ile bu zamana kadar sunulmuş en çok indirilen akıllı telefon oyunu olarak tarihe geçti bile! Whatsapp’tan çok indirme oranı olan AA oyununu kısaca sizler için tanıtalım. Oyunda ki amaç, verilen düzeneğe göre okları atmak ve çarpıştırmadan tüm okları mekanizma içerisine yerleştirmek. Bu işlemle beraber de aşamaları geçerek diğer etaplar da oyunlar oynayabileceksiniz. İlerleyen etaplar da her zaman zihin oyunları yapmalı ve etapları ancak ve ancak böyle geçebileceğinizi de unutmamalısınız!

Oyunda ki en büyük şikayette reklam uygulamalarının fazla olmasıdır. Bu durumdan kurtulmanız için yapmanız gereken 2 TL karşılığında bu reklamları görünmeyecek şekilde kapatabilme hakkına sahipsiniz, Ayrıca geçilmeyen etapları açtırmak için de 10 TL gibi bir ücret ödemeniz gerekmekte.

AA oyununa rağbet çok yüksek!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz