Sosyal Medya

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme

Cep telefonların ücretsi olarak yüklenen ve oldukça keyifli bir program olan Snapchat sayesinde eğlenceli videolar çekebilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Kısa ve farklı video çekme imkanı bulabileceğiniz program Snapchat kullanıcı adı değiştirme işlemi birçok kullanıcının aradığı bölümler arasında yer almaktadır.

Snapchat isim Alanı Değiştirme

Oldukça eğlenceli bir program olan Snapchat renkli ve farklı kısa videolar çekmenize yardımcı olur. Ses ve görüntü değiştirerek güzel videolar çekebilirsiniz. Snapchat de yer alan isim alnını istediğini şekilde değiştirme yapabilirsiniz. Bunun için sağ tarafta bulunan ayarlar kısmından isim alanını seçmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede istediğiniz ismi rahatlıkla koyabilirsiniz. İsim alanında bulunan isminizi istediğini zaman değiştirme hakkına sahipsiniz ve istediğiniz kadar değiştirebilirsiniz.

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Milyonlarca kullanıcıya sahip olan Snapchat programını cep telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Telefonunuzun kamerası ile farklı çekimler yapabileceğiniz programda maalesef kullanıcı adı değiştirme seçeneği bulunmuyor. Kullanıcı adınızı değiştirmezsiniz, fakat adınızdan çok rahatsız oluyorsanız ve değiştirmek istiyorsanız yapmanız gereken birkaç basit adım bulunuyor. Bunun için Snapchat hesabını silmeniz ve yeniden hesap açmanız gerekiyor. Bu sayede kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz. Yükleme sonrası yeni bir hesapla yeni bir kullanıcı adı alabilirsiniz.

blank

Kullanıcı Adı ve Snapchat Adı Arasındaki Fark Nedir?

En çok kullanılan eğlenceli mesajlaşma programı Snapchat sürekli olarak yeni videolar ve resimler yüklemeniz için yenilen bir programdır. Bu programı kullanmak için cep telefonlarınıza indirmeniz yeterli olacaktır. Kullanıcı adı ve Snapchat adı farklı adlardır. Snapchat adı herkes tarafından kullanılan bir addır ve bu adla birçok kişi olabilir. Bu ismi istediğiniz zaman değiştirmek hakkına sahipsiniz.

Kullanıcı adı ise benzersiz olmak zorundadır ve sadece size özeldir. Başka bir isimle aynı olamaz, bir nevi T.C kimlik numarası gibidir. Programı yüklediğiniz zaman kullanıcı adını en iyi şekilde seçmeniz gerekir, daha sonra değişim yapamazsınız. Kullanıcı adını değiştirmenin tek yolu ise programı silmek ve daha sonra tekrar yüklemektir. Başka bir şekilde değiştirmeniz mümkün değildir.

İsmail CAN

İletişim lisans bölümünden mezun olan yazar, Güncel teknoloji haberleri, bilim, oyun ve sosyal medyayı yakından takip ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu