Sinema

Scream 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Scream efsanesi herkes tarafından biliniyor ve 2015 – 2016 sezonunda Mtv kanalı bu diziyi farklı bir hikaye ile yayınlamaya başladı. Yayınlandığı 2 sezon boyunca büyük bir hayran kitlesi oluşturdu. Yapımcığını Jay Beattie,Dan Dworkin ve Jill E. Blotevogel yapmakta ve bu üç isim oldukça kaliteli bir korku dizisi ortaya çıkardılar. Takipcileri tarafından sabırsızlıkla 3. Sezon bölümleri beklenmekte. Peki Scream 3. Sezon Ne Zaman? sorusunun cevabını yazımızda bulacaksınız.

Scream Dizi Konusu

Scream, korku sinemasının usta yönetmenlerinden Wes Craven’in Çığlık filminin televizyon uyarlaması olarak karşımıza çıktı. Dizide günümüz teknolojinin imkanları ile tamamen yeni nesil çığlık karakteri ortaya çıkmıştır. Sosyal medyadaki insanlarla dalga geçen bir grup tespit edilir ve bu grup vahşice katledilmeye başlanır. Bu seri katilin kimliği bilinmemektedir. Katilin kim olduğunu ve bu seri katilden kurtulmaya çalışan bir grubun hikayesi anlatılmaktadır.

Scream 3. Sezon Ne Zaman baslayacak

Scream 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Bölüm başına ortalama yaklaşık 10 milyon izleyici ve 2.3 reyting başarısı elde eden Scream 3. Sezon Ne Zaman? 1. sezonuna 30 Haziran 2015’de tarihinde başladı. 2. sezonuna 30 Mayıs 2016 tarihinde başlamıştı. Tahmini olarak dizinin 3. sezonu Mayıs 2017 tarihinde yayınlanacaktır. Dizinin 3. Sezon çıkış tarihi resmi ağızlardan açıklandığı zaman Teknocard adresinden sizlerle paylaşılacaktır. Scream korku dizisi hakkındaki yorumlarınızı aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

4 Yorum

  1. mrb scream 3 sezon olacakmı bazıalrı olmucak dıyolarda 2017 mayıs aylarında cıkıcak dedıler ama cıkmadı hanı acxaba bı bılgınız varmı 3 sezon tarıhı acıklandımı resmı olarak

  2. Bence 3.sezon başlayacak çünkü 2.sezon sonunda 2 şüpheli birakildi serifin oglu emmanin sevgilisini kim öldürdüğü belli degil ya babasi kizinin intikamini aldi ya da james geri döndü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu