Blog

Samsung Galaxy A5 İnceleme

 

Samsung’un büyük yatırımlar yaparak ön plana sunduğu yeni telefonlarından olan A5 Galaxy, görücüye çıktı ve pek çok kişi tarafından da tam not aldı.

 

Metal kasa taleplerine cevap vermeye başlayan Samsung yetkilileri, bu malzemeleri daha da güçlendirip Premium olarak adlandırılan malzemelerden üretimi sağladı ve Firmanın yeni serisi olan A serisi için yeni bir tasarım üreten yetkililer, Super Amoled ekranı ile beraber de daha güçlü ve kırılmaz bir yapıt inşa etmiş gibi.

 

Galaxy A5, 123 gram ve 6.7 mm kalınlığa sahip. Metal bir çerçeve kullanılmış! Hafif ve ince dokusu ile de ele avuca tam oturan bir telefon hazırlanmış gibi! A serisinin en çok sevilenlerinden olan A5, 5 inç ekranıyla yanları kavislendirilmiş ve tıraşlanmış bir metal çerçeveye sahip! Telefon %95 oranında dokunmatik özelliklere sahip ve kavisli tarafında da hassas dokunmatik tuşları bulunuyor!

 

Samsung Galaxy A5 İnceleme

 

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu