Donanım

Samsung Bükülebilir Telefonu Çıkarıyor!

 

Samsung’un uzun süredir tasarım projesi halinde olduğu bükülebilir telefonları yakın zaman da çıkaracağı duyuruldu! Pek çok kişi için bu durum mucizevi bir şey! Pek çok insan bunun hala hayal ürünü olduğunu savunurken, bir kısım insan da bu durumu gayet olağan karşıladı. Samsung’un dünya çapında ki en önemli adımlarından bir tanesi olan bükülebilir telefon, eminiz ki pek çok kişiyi de fazlası ile heyecanlandırdı!

 

Bir süre kadar proje tasarımı rafa kaldırılırken, bu süreçte kavisli telefon ve televizyon üretimleri yapan Samsung, bu tasarımlardan edindikleri tecrübeler sayesinde de yeni telefon modelini piyasaya çıkarmaya karar verdi.

 

2016 yılı itibari ile Samsung’un bu telefonu satışa sunacağı da net olarak açıklandı. Hatta bunun sadece mobil cihazlar da değil, dijital ev eşyalarında ve otomobillerde de olacağını duyuran Samsung yetkilileri, globalleşen dünyaya yeni bir adım sunmuş oldu!

 

Samsung Bükülebilir Telefonu Çıkarıyor!

samsung

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu