Mobil

Sahte Arama Nasıl Yapılır?

Teknolojinin gelişimi insanlığa birçok fayda sağlıyor ve aslında sahte arama da bunun en güzel örneklerinden bir tanesidir. Şu an için aktif olarak hizmet alabileceğiniz sayısız sahte arama uygulaması var ve kullanımı da gayet basit. Peki ama bu uygulamalar ne işe yarıyor ya da insanlar neden bu uygulamaları tercih ediyor.

Bir ortamdasınız ve o ortamdan kısa süre içerisinde ayrılmak itiyorsunuz. Sahte arama uygulaması ile birlikte kendinize bir arama yaratabilir ve acil bir işinizin çıktığını dile getirerek ortama veda edebilirsiniz. Aslında küçük bir beyaz yalan söylemek için kullanıyorsunuz ve binlerce teknoloji tutkunu da bunu tercih ediyor.

Sahte Arama Nasıl Yapılır?

Yakın çevrenize ve sevdiklerinize sevimli bir şaka yapmak için de yine bu uygulamayı tercih edebilirsiniz ve kullanımı gayet kolay olduğu için ekstra çaba sarf etmenize de herhangi bir şekilde gerek kalmıyor. Bu uygulamalar şu an için ücretsiz ancak ücretli olarak hizmet veren daha gelişmiş uygulamaların mevcut olduğunu da hatırlatmak gerekiyor.

Sahte arama ile birlikte sizler de arkadaşlarınıza şaka yapabilir ve onlara eğlenceli anlar yaşatabilirsiniz. Dilerseniz bu uygulamalara daha detaylı bir şekilde göz atalım ve bilgi sahibi olmanıza da yardımcı olalım.

sahte-arama-nasil-yapilir

Pcstudio

Pcstudio’nun yapımcılığını üstlendiği ve geliştirdiği bu sahte arama programı şu an için en popüler isimlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Sahte arama yapmak için sizler de programı indirebilir ve kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Kurulumu yaptıktan hemen sonra programı açın ve yeni arama butonuna basın. Buraya numara girebiliyor ya da kişi ekleyebiliyorsunuz ve aynı zamanda isim değiştirme işlemi de yapabiliyorsunuz.

Anneniz ya da babanız tarafından aranabilir ve hatta patronunuzu da bu işe dahil edebilirsiniz. Kontrol tamamen sizlerin elinde ve kimin arayacağını da yine sizler belirliyorsunuz. Merak etmeyin sahte aramaya yanıt verdiğinizde telefonunuz herhangi bir şekilde çalmaz. Yani yakalanma ihtimaliniz sıfır ve bu anlamda güvenilir bir program olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Game Andro

Şaka oyunları arasında yer alan uygulamalardan biri ancak asıl işlevi sizleri ortamdan kurtarmak ve kaçırmak olacaktır. En çok indirilen uygulamalardan biri olduğunu hatırlatmak isteriz. Numarayı kendiniz belirleyebilir ya da isim eklemesi yapabilirsiniz. Ve hatta dilerseniz rehberden kişi seçimi de yapabiliyorsunuz ve bu konuda da sizlere zengin bir yelpaze sunduğunu net bir şekilde görebiliyoruz.

Kullanımı gayet kolay ve bununla birlikte programın tamamen ücretsiz olduğunu da hatırlatmak isteriz. Android kullanıcılarının yanı sıra ios kullanıcıları da yine bu ücretsiz programdan en iyi şekilde faydalanabiliyor ve taleplerine doğrudan yanıt almayı başarıyor.

Sahte Arama Neden Tercih Ediliyor?

Arkadaşlarınıza şaka yapmak ve ortamı biraz olsun keyifli hale getirmek adına sizler de bu programı kullanmayı tercih edebilirsiniz. Eğer uygulamaya yapılan yorumlara göz artsanız sizler de ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacak ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

Bir diğer kullanım amacı ise bulunmak istemediğiniz ortamdan kısa süre içerisinde uzaklaşmak olacaktır. Diyelim ki bir ortamdasınız ve canınız inanılmaz sıkıldı. Hemen sahte arama yaptırıp işim var diyerek oradan uzaklaşabiliyorsunuz. Kullanımı gayet basit olan ve bunun yanı sıra ücretsiz olarak cihazlarınıza indirebileceğiniz bu uygulama ile birlikte sizler de keyifli anlar yaşayacaksınız. Tavsiye ettiklerimizin dışında da yine birçok farklı uygulama mevcut ancak zararlı yazılımlar olduğunu düşündüğümüz için bu listede yer vermek istemedik. Dilerseniz incelemelerinizi sizler de yapabilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu