Oyun

Pubg Mobile Hile 2020

Pugb mobile hile 2020 konusunda en güncel taktikleri bulacaksınız. Oyun dünyasını kasıp kavuran ve yediden yetmişe herkese ulaşmayı başaran Pubg Mobile, oyun tutkunlarının yeni gözdesi diyebiliriz. Bu yazımızda bir farklılığa imza atacağız ve siz değerli oyun severlere Pugb mobile hile taktikleri konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Pugb mobile hileleri birçok sitesinden bulabilirsiniz fakat çalışma olasılığı düşüktür. Düşük Ping’de keyif verici bir oyuna hazır olun ve bu oyunun android mağazalarının yanı sıra ios platformlarında da yer alıyor olması harika bir detay. İnternet bağlantınız olduğu takdirde sizler de akıllı telefonlarınızı gerçek bir konsola çevirebiliyorsunuz ve bu durum heyecanı bir üst seviyeye taşıyor. Hile konusuna değinmeden önce cihaz bilgisi de vermek istiyoruz çünkü oyun severler tarafından en çok merak edilen konulardan bir tanesi de hiç şüphesiz ki budur.

Pubg Mobile Cihaz Bilgisi:

Android kullanıcısı iseniz eğer Android 5.1 ve üzeri sürüme ihtiyacınız olacaktır. En az 2 GB Ram detayını da unutmamak gerekiyor. Minimum gereksinimlerden bahsediyoruz ve elbette daha kaliteli ve keyifli bir oyun deneyimi için cihazınızın daha güçlü olması gerekecektir.

Iphone kullanıcıları için ise ios 9.0 ve üzeri sürümden bahsetmek gerekiyor. Ipad mini 2 ve Ipod Touch da yine oyunu oynayabileceğiniz cihazlardır.

Bu yazımızda sizlere pc hilesinden bahsedeceği yani aktaracağımız bilgilerin mobilde kullanılması herhangi bir şekilde fayda sağlamıyor. Bahsi geçen adımları hatasız bir şekilde takip ettiğiniz takdirde sizler de hileyi aktif hale getirebileceksiniz. Bazıları için bu detay oyunun heyecanını yok ediyor ancak bazı kullanıcılar da hile ile birlikte oyunun daha keyifli olduğunu düşünüyor.

blank

Güncel Pubg Pc Hileleri

Online dünyada çok sayıda hile kodu ve çalışması mevcut. Sizlere bahsedeceğimiz hile ise genellikle Recoil Macro hilesi olarak tanımlanıyor ve adımları takip ettiğinizde sizler de bu hileyi aktif hale getirebileceksiniz. Recoil Macro’nun bir hack programı olmadığını üzerine basa basa belirtmek gerekiyor ve bu bağlamda kullanıcıların tedirgin olmamasını istiyoruz.

Bu hileyi sorunsuz bir şekilde uygulayabilmeniz için makro özelliklere sahip olan bir mouse’nizin olması gerekiyor, aksi takdirde fayda sağlayamayacaksınız. İlgili makro ayarları yapıldıktan sonra mobil hile kodunu kullanmanız yeterli olacaktır.

Logitech Mouse kullanıcıları için ise bir program desteğine ihtiyacınız var ve bu programı da web sitemiz aracılığı ile indirebilirsiniz.

Software/lgs Programı indirip kurulum işlemini tamamladıktan hemen sonra ilgili uygulamanın ayarlar bölümünden “Otomatik oyun” bölümüne geçiş yapın. En alt kısımda düğmeleri özelleştir gibi bir ibare göreceksiniz ve yeni penceremiz de burası olacaktır. Yapılandırma esnasında “Yeni profil oluştur” butonu ile birlikte kod bölümüne erişim sağlayacaksınız ve makro kodu ekleyerek süreci tamamlamış olacaksınız.

Pubg Pc Kod:

function OnEvent(event, arg)

OutputLogMessage(“event = %s, arg = %d\n”, event, arg)

if (event == “PROFILE_ACTIVATED”) then

EnablePrimaryMouseButtonEvents(true)

elseif event == “PROFILE_DEACTIVATED” then

ReleaseMouseButton(2) — to prevent it from being stuck on

end

if (event == “MOUSE_BUTTON_PRESSED” and arg == 4) then

recoil = not recoil

spot = not spot

end

if (event == “MOUSE_BUTTON_PRESSED” and arg == 1 and recoil) then

if recoil then

repeat

–Sleep(35)

Sleep(8)

MoveMouseRelative(0, 2)

until not IsMouseButtonPressed(1)

end

end

end

Pubg mobile hile ile birlikte rakiplerinizi daha kısa sürede ve daha kolay bir şekilde fark ediyorsunuz. Atış esnasında meydana gelen geri tepme durumu da yine bu hile ile birlikte asgariye indiriliyor. Oyunda daha hızlı ve daha rahat bir şekilde ilerleme kaydetmek istiyorsanız eğer buna mutlaka ihtiyacınız olacaktır.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu