pubg-lite-acilmiyor

Oyun dünyasını kasıp kavuran ve cep telefonlarımıza kadar ulaşan özel bir oyundan söz edeceğiz. Son dönemde oynamasanız dahi adını sık sık duyuyorsunuz ve bu popülariteyi fazlasıyla hak ettiğini düşünüyoruz. Pubg lite’dan bahsediyoruz ve bu yazımızda da bir soruna değineceğiz. Pubg lite açılmıyor sorununu nasıl giderebilirsiniz ya da ne tür bir çözüm önerisi mevcut?

PubG Lite Açılmıyor?

Oyunun açılmamasının birçok farklı nedeni var ancak forumlarda dolaşan ve birçok kullanıcıdan olumlu yorum alan etkili bir çözüm yöntemi ile birlikte bu sorunu hep birlikte ortadan kaldırmış olacağız. Oyun simgesine tıklıyorsunuz ve başlangıç ekranının ötesine geçemiyorsanız eğer az sonra bahsedeceğimiz çözüm yöntemini ve ilgili adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

C:\Program Files (x86)\PUBGLite\Client\Engine klasörünü bulup giriş yapın. Klasörü bulamıyorum demeyin çünkü böyle bir şey söz konusu değil ve oyunu eksiksiz kurduğunuz takdirde bu dosya da kurulum dosyası içerisinde yer alıyor olacaktır. ‘’Binaries’’ klasörünü bulun ve direkt silin. Merak etmeyin oyun etki edecek olumsuz bir durum değil ve endişeye düşmenize de gerek yoktur.

pubg lite acilmiyor sorunu cozum PubG Lite Açılmıyor?

Devamında C:\Program Files (x86)\PUBGLite\Client\ShadowTrackerExtra klasörünü buluyoruz ve yine içine girerek ‘’Binaries’’ klasörünü siliyoruz.

Launcher kısmına gelelim ve başlat butonunun hemen yanı başında yer alan onar butonuna tıklayalım. Bu buton ile birlikte eksik dosyalar yeniden indiriliyor ve otomatik kurulum yapılıyor. Daha da önemlisi, hatalı dosya ya da onarılması gereken dosya varsa bu işlem de sorunsuz bir şekilde yerine getirilecektir. İşlemin tamamlanmasını bekleyin ve süreç sona erdikten sonra oyunu yeniden başlatmayı deneyebilirsiniz. Muhtemelen sorun çözülmüş olacaktır ve sizler de dilediğiniz gibi oyunu oynayabileceksiniz.

Oyun severler tarafından artı puan alan ve yine birçok farklı forum sitesinde yer alan bir çözüm önerisi sunduk. PubG Lite açılmıyor sorunları editörlerimizin kontrolü neticesinde bizler de işe yaradığını tespit ettik ve sizinle de paylaşıyoruz. Sorun devam ettiği takdirde oyunu silip yeniden yüklemeyi de ihmal etmeyi. Her ne kadar klişe bir yöntem olsa da birçok sorunda kesinlikle işe yarıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz