Oyun

Pubg Emülatör Çince’yi Türkçe Yapma

Pubg çılgınlığı devam ediyor ancak hepinizin bildiği gibi oyunun bilgisayar kurulumu için emülatör desteğine ihtiyacınız var ve bu yazımızda da Pubg emülatör Çince’yi Türkçe yapma konusuna değineceğiz.

Basit bir tanım yapacak olursak eğer, emülatör; bilgisayar ortamını kullanarak farklı bir bilgisayar ortamını hem donanımsal hem de yazılımsal olarak taklit etmeyi sağlayan yazılımlar bütünüdür. Bunu en doğru şekilde sağlayarak oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanıza yardımcı oluyor ve az önce de dile getirdiğimiz gibi eğer Pubg oyununu bilgisayarlarınızda oynamak istiyorsanız bu emülatöre mutlaka ihtiyacınız olacaktır.

Pubg, mobil cihazlar için tasarlanmıştır ve bu yüzden bilgisayar ortamında yerini almasını istiyorsanız emülatör desteğine de ihtiyaç duyacaksınız. Bu ihtiyaç ile birlikte farklı sorunlar da karşınıza çıkıyor ve dil seçeneği konusunda da sorun yaşayan binlerce oyun sever olduğunu belirtmek gerekiyor.

Pubg Emülatör Çince’yi Türkçe Yapma

Pubg Mobile emülatörü indirdikten sonra kurulumu takip ediniz ve kurulumda Çince dilini göreceksiniz. Eğer herhangi bir müdahalede bulunmazsanız Çince ile devam etmek zorunda kalacaksınız. Yapacağınız şey gayet basit ve kısa süreli bir işlem sonucunda sizler de dili Türkçe’ye dönüştürebiliyorsunuz. Bu konuda birçok kaynakta hatalı bilgiler verilmeye devam ediliyor ve ne yazık ki bu bilgiler ışığında ilerlediğinizde herhangi bir şekilde sonuç elde edemiyorsunuz. Yapmanız gereken şey gayet basit ve aşağıdaki adımları takip etmeniz durumunda sizler de dil seçeneğini Türkçe olarak belirlemiş olacaksınız.

  • Emülatör penceresinde sağ üst kısma göz atmanızı istiyoruz. Üç çizgiye benzer bir sembol karşınıza çıkacaktır ve bu sembole tıklamanız gerekiyor. Hemen ardından üçüncü sırada yer alan seçeneği klikleyin.

blank

  • Karşınıza ayarlar menüsü çıkacaktır ve en altta yer alan açılır pencereyi kullanarak onay veriyorsunuz.

blank

  • Son aşamada karşımıza dil seçeneği ile ilgili bir değişiklik ibresi çıkacaktır ve bu bilgi ekranını kullanarak onay vermeniz gerekiyor. Sonrasında ilgili pencereyi kapatabilirsiniz ve işlem tamamlanmış olacaktır.
  • Çince dilinden çeviri yapmak için yukarıda bahsi geçen adımları takip edebilirsiniz ve İngilizce dili için de gerekli bilgileri paylaşmak istiyoruz.

Basit bir yöntem olduğunu sizler de görebiliyorsunuz ve Pubg emülatör Çince’yi Türkçe yapma adımlarını takip ettiğiniz takdirde sizler de sorunu çözmüş olacaksınız. Yazımızın başında da dile getirdiğimiz gibi birçok kaynakta eksik ya da hatalı bilgi yer alıyor ancak sizlere sunduğumuz çözüm önerisi kesin sonuç verecektir ve Türkçe dili ile devam edebileceksiniz.

Tüm dünyayı kasıp kavuran bir oyundan bahsediyoruz ve bu oyunun mobil ortamda yani cihazlarda oynanabiliyor olması da geniş bir kitleye ulaşmasını daha kolay hale getirdi. Her geçen gün daha fazla gamer bu oyunu bilgisayarlarına ya da telefonlarına indiriyor. Sizler de yerinizi alabilir ve oyunu detaylı bir şekilde inceledikten sonra ilk adımı atabilirsiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

5 Yorum

  1. merhabalar ben gameloopu indirdim ve gösterdiğiniz gibi yapıyordum çinceden başka hiçbir dil seçneği yok lütfen cevap verirmisiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu