Oyun

Pokemon GO Hileleri Neden Çalışmıyor?

Akıllı telefonların piyasaya çıkmasıyla beraber birçok yeni alanda ortaya çıkmaya başladı. Ortaya çıkan yeni alanlardan birisi de mobil oyun alanı oldu. Adeta konsol oyunları gibi yeni bir platform olarak ortaya çıkan mobil oyun sektörü ise her geçen gün biraz daha büyümeye başladı. Özellikle son dönemde yayınlanan oyunlarla beraber mobil oyun sektörünün pazar payını da arttırmaya başladığını da söylemek gerekiyor.

Bu alanda son ortaya çıkan oyunlardan birisi de Pokemon GO oldu. Henüz tüm dünya için yayınlanmasa da yayınlandığı andan itibaren en çok konuşulan oyunlardan biri olmayı da başaran Pokemon GO oyunu, her ne kadar son bir aydır kullanıcı sayılarında kayıplar yaşasa da hala arttırılmış gerçeklik alanında en başarılı oyunlardan biri olduğunu da söylemek gerekiyor. Artırılmış gerçeklik kategorisinin en başarılı yapımlarından biri olan Pokemon GO, oyunu için birçok hile de geliştirildiğini söylemek gerekiyor. Özellikle oyunu hareket etmeden oynamak için kullanılan hileler ise çalışmamaya başladı. Sadece Android için değil bunun dışında iPhone telefonlarda da kullanılan birçok şifrenin çalışmaz hale gelmesi ise kafaları da karıştırdı. Peki, ama Pokemon GO şifreleri neden çalışmıyor daha detaylı olarak bakalım.

  • Bu noktada aslında oyunun baştan beri hile kullanımına karşı önlemler aldığını da biliyoruz. Fakat son yapılan güncellemelerden sonra gerek Android gerekse de İOS işletim sistemlerinde artık hilelerin çalışmadığını da belirtelim.

Pokemon GO

  • Bu konuda yeni açıklama yapan Niantic’in söz konusu güncellemelerden sonra artık hilelere karşı yeni önlemler alacağı da açıklandı. Yeni alınan önlemler nedeniyle Pokemon GO oyununda hile kullanımının önüne geçmeye başlayan firma. Bununla beraber güncelleştirmeler ile hile kullanımının artık Pokemon GO oyununda tamamen engelleneceği de düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu