Oyun

Playstation 4 Yazılım Güncellemesi

 

Sony’nin en önemli kaynaklarından birisi olan Playstation serisi yeni bir yazılım türüne geçti! Yukimuda adı verilen kod adlı sistemin yazılım güncellemesi 26 Mart’ta ortaya atıldı ve bununla beraber artık yazılımla doğan pek çok hata da ortadan kaldırılmış oldu!

 

Sürüm 2.50 sayesinde artık kullanıcılar hızlıca oyunlardan çıkıp, başka oyunlara girebilecek, bıraktıkları yerden devam edebileceği de “resume” özelliğini aktif etti. Özellikle kullanıcıların Sony’den ısrarla talep ettiği hızlandırma işlemi böylelikle söz konusu edildi ve artık ortada herhangi bir sorun kalmadı! Sony’nin verdiği bu fırsat sayesinde de Playstation 4 satışları tekrardan büyük bir rağbet görecek gibi. Yakın zamanda nasıl bir performans sergileyeceğine hep birlikte şahit olacağız. Teknoloji marketlerinde yer alan ürünlerin tümü 26 Mart tarihi itibari ile yeni yazılıma geçiş yaptı bile. Bu süreçten sonra satın alacağınız Playstation 4 serilerini, yeni yazılım ile kullanabilirsiniz. Online olarak da bu yazılımı güncelleme hakkınız bulunmaktadır!

 

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu