Mobil

Organik Emocan tarife ve kampanyaları

Turkcell artık yeni duyuruları için emoji simgelerinden esinlenerek Emocanları sundu. Hemen herkese hitap edecek 6 farklı Emocan karakteri Turkcell reklamlarında karşımıza çıkacak. 7’den 70’e tüm kesimin kendisinden bir şeyler bulacağı 6 farklı Emocan karakteri müşterilerin sesi olacak. Türkiye’nin iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına uygun kampanya teklifleri sunmak üzere ekranlarda boy gösterecekler.

Emocanlar müşterinin sesi olarak ekranlarda karşımıza çıkacak. Turkcell ile birlikte hayatımıza giren sevimli emoji karakterleri Emocanlar bakalım bizlere neler sunacak.  Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün tarafından yapılan açıklamada, sektörün lider markası olarak her zaman müşterilerimizi odağımızda tutuyor ve seslerine kulak veriyoruz. Müşterilerimizin iç görülerini dinledik ve herkesin çok seveceğine inandığımız 6 kendine özgü karakter ile karşılarına çıkmayı tercih ettik. Emocanlar sayesinde halkımızın markamızla olan gönül bağını arttırmayı hedefliyoruz dedi. Turkcell Emocan karekterlerini biraz tanıyalım; Zeki Emocan, Pamuk Emocan, Racon Emocan, Sefa Emocan, Organik Emocan ve Tıstıs Emocan olmak üzere 6 farklı karekter göreceğiz. Bu yazımızda sizlere Organik Emocan tarife ve kampanyaları hakkında detaylı bilgileri bulacaksınız.

Organik Emocan En Uygun Teklifleri

İnsana ve doğaya saygı duyar. Her şeyin doğalını sever. Duygularını gitarıyla dile getirmeyi çok sever. Kocaman yüreğinde herkese muhakkak bir yer vardır. Organik Emocan Tarife ve Kampanyaları hakkında detaylı bilgiler yakında buradan Teknocard tarafından paylaşılacaktır.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu