Mobil

Numaradan İsim Sorgula [Kesin Çözüm]

Telefon rehberinizde kayıtlı olmayan bir numaradan çağrı aldığınızda sizler de o numaranın kime ait olduğunu elbet merak ediyorsunuz. Numaradan isim sorgulama işlemi ile birlikte ilgili şahsı tespit etmek mümkün.

Operatörlerin büyük bir kısmı bu konuda sizlere hizmet veriyor ve bununla birlikte uygulama desteği alabileceğinizi de belirtmek isteriz.

İlgili numaranın kime ait olduğunu öğrenmek isterseniz eğer aşağıda bahsettiğimiz detayları yerine getirebilir ve alternatiflerden fayda sağlayabilirsiniz. Televizyon ekranlarında da bazı firmaların reklamlarını görüyoruz ve numara sorgulama iletişim numarası olarak birçok farklı alternatif karşımıza çıkıyor. Dilerseniz bu alternatifleri hep birlikte inceleyelim ve hangi adımları takip etmenizi gerektiğini de sizinle paylaşalım.

Numaradan İsim Sorgulama Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Numaradan isim sorgula: 11811, Türk Telekom’un sizler için hazırladığı numara sorgulama servisidir. Kısa süre içerisinde milyonlarca insan sorgulama işlemi yapıyor ve eğer sizler de Türk Telekom kullanıcısı iseniz bu yoğun hattı tercih ederek ve tuşlayarak sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Bağlandıktan sonra numarayı vermeniz yeterli olacaktır ve sorgulama işlemi saniyeler içerisinde yapılacak gerekli bilgiler tarafınıza iletilecektir.

blank

Dakikada 0.97 kuruş gibi bir hizmet bedeli karşımıza çıkıyor ve eğer öğrenmek istediğiniz kişinin numarası sabit numarası ise bu tarife üzerinden hizmet alacağınızı da belirtmek isteriz. En kolay numara sorgulama yöntemlerinden bir tanesidir ve sizler de milyonlarca insan gibi bu yöntemi tercih edebilirsiniz.

Turkcell Numaradan isim sorgula: 11832’yi tuşlayarak numaradan issim sorgulama işlemini saniyeler içerisinde yerine getirebiliyorsunuz. Dakikası 1.25 kuruş gibi bir hizmet bedeli karşınıza çıkıyor ve yüksek rakamlar ödemek durumunda kalmıyorsunuz. Bağlandığınız takdirde gerekli yönlendirmeler yapılıyor ve sonrasında numara bilgisini vermeniz yeterli olacaktır.

Vodafone Numaradan isim sorgula: 11842’yi tuşlayarak sizler de kişi bilgisi alabilirsiniz. Operatörlerin bu konuda hizmet veriyor olmaları gerçekten güzel ve hizmet bedeli olarak da çok düşük rakamlar karşınıza çıkıyor. Dilediğiniz herhangi bir saatte bu hizmetten sorunsuz bir şekilde faydalanabilir ve sizler de sorgulama yapabilirsiniz. Eğer ilgili kişi rehbere kayıtlı değil ise, yani Vodafone veri tabanında böyle bir numara yer almıyorsa ne yazık ki bilgi alamıyorsunuz. Bu tür bir sorun yaşarsanız eğer az sonra bahsedeceğimiz diğer alternatifleri kullanabilir ve tercih edebilirsiniz.

Bilinmeyen Numaralar Servisi

11880 ve 11870 ile birlikte karşınıza çok sayıda servis hizmeti çıkıyor. Numara ve isim sorgulama işlemlerini bu numaralar aracılığı ile de yapabiliyorsunuz ve karşınızda çok fazla alternatif firma olduğunu da belirtmek isteriz.

Bilinmeyen numaralar servislerinin her biri farklı bir tarife ile hizmet veriyor ancak en kesin sonuçları da bu firmalar aracılığı ile alabiliyorsunuz. Sizler de numara bilgisine sahip iseniz ev bu numaranın kime ait olduğunu merak ediyorsanız, bu yöntemi de tercih edebilirsiniz ve hali hazırda televizyonlarda reklamı dönen firmalar da mutlaka ilginizi çekecek ve sizlere bir şekilde yardımcı olacaktır.

Uygulamalar İşe Yarıyor mu?

Gizliliğin ihlal edilebileceğini unutmamak gerekiyor ve bu konuda sizlere fayda sağlayacağı söylenen uygulamaların büyük bir kısmı ne yazık ki cihazlarınıza zarar verecek olan basit uygulamalardır. Numaradan isim sorgulama işlemini uygulama desteği ile birlikte yerine getirmek pek de mümkün görünmüyor. Bazı dönemlerde profesyonelce hazırlanmış programlar karşımıza çıkıyor ancak kısa bir süre sonra şikayetler doğrultusunda mağazalardan kaldırılıyorlar.

Bilinmeyen numaralar servisi ile birlikte yine kullandığınız operatör servislerini tercih etmek emin olun daha sağlıklı ve faydalı olacaktır. Bu yazımızda belirttiğimiz detaylar işinize yarayacak ve numara sorgulama işlemini de en kısa sürede yerine getirmenizi mümkün kılacaktır.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu