Sinema

Netflix Film ve Dizi İndirme Nasıl Yapılır?

Yaşadığımız şu zor günlerde en kıymetli sığınağımız Netfliks gibi ücretli platformlar oldu. Sizler de çok iyi biliyorsunuz ki kaliteli yapımları bu tür platformlarda rahatlıkla bulabiliyoruz. Peki ama çevrim dışı izleyebiliyor muyuz ya da sonra izlemek için indirme seçeneği mevcut mu? Netflix film indirme ve Netflix dizi indirme işleminden bahsedeceğiz ve bunun mümkün olduğunu da hatırlatmak isteriz.

  • Netflix uygulamasını indirin ve hesaplarınıza giriş yapın. Eğer bir hesabınız yoksa download işlemi yapamayacağınızı da hatırlatmak isteriz.
  • İndirmek istediğiniz film ya da diziye gelip alt kısmında yer alan indirme butonuna tıklayın.
  • Yapmanız gereken şey bu kadar basit ve gayet hızlı bir download işleminden söz etmek mümkün.

netflix-film-ve-dizi-indirme

İndirdiğim İçerikleri Farklı Cihazlarda İzleyebilir miyim?

Farklı cihazlara aktarım ne yazık ki mümkün değil ve aslında firmanın geçerli bir sebep sunduğunu da net bir şekilde görebiliyoruz. Kötü niyetli kullanımı engellemek ve en azından önüne geçmek adına bu tür bir önlem aldıklarını görüyor ve firmaya kesinlikle hak veriyoruz.

Sizler de izlemek istediğiniz cihaza indirebilir ve dilediğiniz an çevrim dışı olarak da izleyebilirsiniz. İnternetiniz olmadığı zamanlarda da izleme işlemini yine sorunsuz bir şekilde yapabiliyorsunuz. Tabii ki bir geçerlilik süresi var ve bu süre zarfında izlemediğinizde indirmeler otomatik olarak siliniyor.

İndirilen İçerikler

Profillerinizde böyle bir buton var ve bu butona tıkladığınızda sizler de indirdiğiniz içerikleri görüntüleyebiliyor ve dilerseniz izleyebiliyorsunuz. Bir dizinin tüm sezonlarını indirecek kadar yeriniz var ve çevrim dışı izlemek adına muazzam bir fırsat olduğunu düşünüyoruz.

İndirme Butonu Görünmüyor?

Her içerik indirmeye ya da download işlemine uygun değil. Bazı içeriklerde bu butonu göremiyor olmanız gayet normal. Bu arada online dünyada yer alan ve ücretsiz olarak hizmet verdiği söylenen download programlarını sakın kullanmayın. Zararlı yazılımlar ve cihazlarınıza da kısa süre içerisinde zarar verecektir. Yalnızca uygulama üzerinden işlem yapabiliyorsunuz ve zaten en güvenilir yöntem de kesinlikle budur. Bunun dışında tavsiye edilen diğer programların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağını bir kez daha hatırlatmış olalım.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu