Sinema

Narcos 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Netflix tarafından yayınlanan internet dizisi Narcos’un 3. Sezonu izleyicileri tarafından merakla bekleniyor. Peki Narcos 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Son zamanların en çok izlenen dizileri arasına girmeyi başaran “Narcos” müthiş bir izleyici kitlesine ulaştı.  Bu müthiş izlenme sayısı ile yeni sezon sinyallerini verdi. Hal böyle olunca en çok merak edilen soru Narcos 3. sezon ne zaman başlayacak? olmuştur. 2. Sezon finalini ilginç bir şekilde yapan dizide önemli karakterler hayatlarını kaybetti. Yeni sezonda bakalım nasıl karşımıza çıkacak.

Narcos Dizi Konusu

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan dizide dünya çapında bir uyuşturucu şebekesini konu almaktadır. Meksikalı bir ajan olan Javier Pena, uyuşturucu maddelerle mücadele Dairesi’nde çalışmaktadır. Kolombiyalı ünlü uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar’ı yakalamak için görevlendirilir. Amerika Birleşik Devletleri tarafından Kolombiya’ya gönderilerek hikaye başlar. Başrol karakterinden Pablo Escobar’ın kim tarafından öldürüldüğünü ikinci sezonda yanıt bulmuş ve farklı konularla ile bizleri baş başa bırakmıştı. Gelelim asıl konuya, Netflix tarafından yapılan  Narcos 3. sezon ne zaman başlayacak?

narcos-yeni-sezon-ne-zaman

 Narcos 3. Sezon Ne Zaman?

İlk olarak 28 ağustos 2015 yılında izleyicileri ile buluşan dizinin ikinci sezonu 2 Eylül tarihinde paket olarak nette yayınlandı. Son zamanların en popüler internet dizilerinden Narcos 3. Sezonu, 2017 yılının yaz aylarında paket olarak Netflix sitesinde yayınlanacak. Geçen sezonlardaki gibi 10 bölümden oluşacak. Netflix tarafından yayınlanan dizide bakalım yeni sezonda neler yaşayacağız. Netflix tarafından resmi bir açıklama yapılması durumunda Teknocard adresiniden takip edebilirsiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu