Sinema

Fargo 3.sezon Ne Zaman Başlayacak?

Usta oyuncular Billy Bob Thornton ve Martin Freeman‘ın başrollerini paylaştığı 2014 yapımı Fargo ilk başlarda mini dizi olarak planlansa da bu döngüyü kırarak 3. sezona kadar gelmeyi başarmıştır. 1996 yapımı aynı isimli bir televizyon filminden uyarlanan dizi bu çizgi içinde kalmayarak özgün bir tv dizisi olma yolunda kendini kanıtlamıştır.

İlk sezonu büyük bir başarı ve reytingle kapatan dizi ikinci sezona sürpriz isimlerle damga vurmuştur. Bu isimleri hatırlatmak gerekirse Patrick Wilson, Kirsten Dunst, Ted Danson, Jean Smart ve Jesse Plemons gibi deneyimli usta oyunculardır. Sağlam kadrosu ile dikkat çeken dizi emeğinin karşılığını ödül adaylığıyla almıştır. Şimdilerde ise fargo 3. Sezon ne zaman başlayacak soruları ortalıkta dolaşmaktadır.

Fargo Dizi Konusu

Fargo ilk iki sezonda da farklı konular ele almıştır. İlk sezonda Minnesota’da yaşanacak garip olayları ele almıştır. 1. sezonun dikkat çeken karakteri hayatta her şeyden ve özellikle karısından korkan pısırık karakter Lester Naygard’dı hayat Neygard için oldukça anlamsız kötü gitmeye başlarken günün birinde hastane de işinin uzmanı bir kiralık katil olan Malvo ile yolları kesişir. Malvo, ona hayat hakkında öğütler vermeye başlar ve zamanla zihnini ele geçirir. Bunun sonucunda Neygard önce karısını öldürecektir ve bundan sonra tamamen farklı bir kişiliğe bürünecektir. İşte bu adan itibaren 1. Sezon şekillenecektir.

fargo-3-sezon-ne-zaman-baslayacak
İkinci sezon’da ise; Bir mafya hesaplaşması konu alınıyor. Peggy Blomquist kasabada yaşayan kendi halinde bir güzellik salonu işleten bir bayandır. Günün birinde arabası ile görmeden Gerhart ailesinin en küçük oğlunu yaralar ve korkudan ne yapacağını kestiremez. Yaralı çocuğu alıp evin bodrum katına kilitler daha sonra ise kocası gelene kadar bekler. Kocası Ed ise kasaba da kasap dükkanı işletmektedir. Eve gelen Ed olayı anlar ve bodrumda duran yaralı çocuğu ortadan kaldırır. İşte bu andan itibaren mafyalar arasında büyük bir hesaplaşma çıkacaktır. Peki, Fargo 3. Sezon ne zaman başlayacak? 3. Sezon da ne gibi olaylar bizleri bekliyor şimdi onları size kısaca anlatalım.

Fargo 3. Sezon Başlangıç Tarihi

Fargo 3. sezona da damgasını vuracağa benziyor. Diziye ünlü oyuncu Ewan McGregor katılması ile olaylar farklı bir hal almaya başlayacaktır. İki karater ile karşımıza çıkacak olan usta oyuncu Emir ve Ray Stussey isminde bir abi ve kardeşi canladıracaktır. Unutmadan söyleyelim Fargo 3. sezonda tekrardan günümüze dönmüş olacaktır. 2017 Kasım ayında dizi 3. Sezonu ile devam edecektir.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu