Blog

Moto 360 İnceleme

 

Motorola’nın saat ve aksesuar sektöründe büyük bir gelişim ve ivme kazandığını biliyoruz. Bu ölçü de 2015 yılı itibari ile yeni saatlerini tanıtmaya başlayan Motorola, yeni akıllı saatini Avrupa genelinde satışa çıkardı.

Henüz Türkiye de satışı başlatılmamış olan saati, yurt dışı sitelerinden kargo ile getirtme imkanınız bulunuyor. Giyilebilir teknolojinin büyük öncüsü olacağı konuşulan Moto 360’ın, renkli ekran, adım sayar ve yüksek ekran çözünürlüğü gibi özellikleri mevcut. Düşük pil ömrü gibi olumsuz durumlar söz konusu olsa da, saati kullanan kişiler mutlaka devamlı pil değiştirmek durumunda kalacaklar. Moto 360 için pek çok kişi, bugüne kadar üretilmiş en iyi saat yorumunu yapıyor. Fuar incelemesi sonucunda birçok kişinin beğenisini kazanan bu saat, siyah deri kayışa sahip ve aşınma gibi problemler söz konusu değil. ayrıca kırılmaz cam özelliği ile beraber de herhangi bir darbe almanız durumunda güvenlikle korunabilir durumda. Ayrıca saatin bir diğer fonksiyonu da su altında sağlıklı bir şekilde çalışması!

 

Moto 360 İnceleme

 

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu