Mobil

Mobil Mesnevi Programı Rekor Kırıyor!

 

Mobil Mesnevi programı ilk olarak Android, IOS ve Windows Phone için 2013 yılında geliştirilmiş; amacı da Hazreti Mevlana’nın sevgi ve barış mesajlarını tüm dünyaya iletebilmek adına sunulmuş bir program türü.

 

Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, Japonca, Farsça ve Çince gibi pek çok dilde sunulan bu mobil uygulamanın kısa dönem içerisinde fazlası ile ilgi gördüğünü ve ortalama 160 bin kez indirildiğini sözlerine ekleyen Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, “Türkiye’den sonra en çok Kanada ve Amerika da indirildiğini” de sözlerine ekledi. Uygulama oldukça verimli çalışmasının yanı sıra pek çok konuda da sizlere yardımcı olmaya çalışıyor.

 

Genel olarak gündelik yaşantılarınız da kendinizi kötü hissettiğiniz zaman Mevlana’nın bazı öğütlerini okumaya da ihtiyaç duyuyorsunuzdur. İşte tam da bunun için geliştirilen uygulamayı akıllı telefon marketlerinizden ücretsiz temin edebilirsiniz.

 

Mobil Mesnevi Programı Rekor Kırıyor.

 

İsmail CAN

İletişim lisans bölümünden mezun olan yazar, Güncel teknoloji haberleri, bilim, oyun ve sosyal medyayı yakından takip ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu