Oyun

Marvel Future Fight Oyun İncelemesi

Marvel Future Fight Oyun İncelemesi

Marvel’ in bu zamana kadar yaptığı işlerde ne kadar başarılı olduğu ve kitleler üzerinde ne kadar büyük etkiler uyandırdığı son derece açık. Avengers, Örümcek Adam, Superman gibi etkisi altında kaldığımız çizgi romanların, filme çevrilmesi daha sonra da filmlerden oyunlara dönüştürülmesi konusunda ne kadar başarılı olduklarını hepimiz gördük. Ki bu inkar edilemez bir başarı örneğidir. Tüm bunlardan sonra şimdi de hazırladığı Marvel Future Fight oyunu ile Marvel’ in karakter dünyasındaki kahramanları ve başarılı oyun grafiklerini nasıl sergilediğini gözlemleyebilirsiniz. Bu oyunun, oyun severlerin ilgisini çekecek en önemli özelliği de çok sayıda karakter sunuyor olması. Şimdi sizler için Marvel Future Fight oyun incelemesini beraber yapacağız.

Oyunun oynanışının gayet kolay olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca oyun içerisinde kötü karakterler olduğu gibi iyi karakterler de bulunmakta. Sunduğu çok fazla karakter ve diğer oyunlara göre daha kolay bir oynama biçimine sahip Future Fight, rakibi olarak görülen Injustice: Gods Among Us’ ın çoktan önüne geçmiş gibi görünüyor.

Bu zevkli ve sıra dışı oyun, Andoid ve IOS işletim sistemine sahip cihazlarda ücretsiz olarak mevcut olabilecek ve ücretsiz olarak oynanabilecek. Ancak bu durumun henüz Windows Phone telefonlarda mevcut olmadığını belirtelim. Ama hemen endişelenmeyin, ilerleyen günlerde mutlaka Windows Phone telefonlar için de müjdeli haberin geleceği konusunda eminiz.

Süleyman KAAN

Bilişim Teknolojileri lisans mezunu olan yazar, Teknoloji, Sosyal Medya ve Mobil Uygulamalar uzmanı olup, güncel gelişmeleri yakından takip ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu