Blog

Lifebox Nedir?

Güçlü bir bulut sisteminden bahsedeceğiz ve Lifebox nedir? Sorusuna yanıt vermek adına buradayız ve Turkcell tarafından sunulan bu hizmet ile birlikte sizler de fotoğraflarınızı ve vidyolarınızı dilediğini gibi saklayabilecek ve yine dilediğiniz an kontrol etme şansı elde edeceksiniz. Ülkemizin en büyük ve en popüler operatörlerinden bir tanesi olan Turkcell, bu tür çalışmalar ile birlikte adını çok daha sık duyurmayı başarıyor.

Cep telefonlarınızda ya da tabletlerinizdeki fotoğraf ya da vidyolarınız, otomatik olarak bulut sistemine aktarılıyor ve güvenilir bir depolama çalışması ile birlikte sizler de kendinizi alan yaratabiliyorsunuz. Lifebox çalışması kısa süre içerisinde büyük ilgi gördü ve milyonlarca insana ulaşmaya başardı diyebiliriz.

Oluşturacağınız yedeklere internet bağlantısı olduğu takdirde her noktadan dilediğiniz an ulaşabiliyorsunuz. Cep telefonu ve tablet kullanarak erişim sağlamak mümkün ve dosyalarınızın güvende olduğunu da unutmamanız gerekiyor.

Lifebox Nedir? Lifebox Hakkında Detaylar:

Şimdi dilerseniz Turkcell resmi web sitesinden aldığımız bilgileri sizlere de aktaralım ve daha sağlıklı bir içerik yaratmaya çalışalım.

  • Cihazlarınızdaki tüm dosyaları güvenilir bir şekilde saklamak ve bu dosyalara dilediğiniz an tek bir tık ile ulaşmak istiyorsanız eğer sizler de abonelik sürecini başlatabilirsiniz. Tüm verilerinize anlık erişim sağlayabiliyor ve bunu farklı cihazlar aracılığı ile de sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Profesyonel bir bulut sistemi olduğunu da hatırlatmak gerekiyor ve an itibarıyla piyasanın en iyisi olarak karşımıza çıkıyor.
  • Cep telefonlarınızın ya da tabletlerinizin hafızasından memnun değilseniz eğer sizler de Lifebox ile birlikte 5 Gb’lık depolama alanı oluşturabilirsiniz. İndirdiğiniz anda 5gb gibi bir hafızaya sahip oluyorsunuz ve saklama alanınızı da daha profesyonel bir şekilde genişletmiş olacaksınız.

blank

  • Lifebox, otomatik yedekleme konusunda da oldukça başarılı ve bu da onu daha güvenirli ve işlevsel hale getiriyor. Yaptığınız yüklemeleri dilerseniz sosyal medyada da paylaşabiliyorsunuz.
  • Kolaj tutkunları için de büyük bir fırsat sunuyor ve bünyesinde barındırdığı özellikler sayesinde fotoğraflarınızı ve vidyolarınızı çok daha etkileyici bir şekilde paylaşmanıza yardımcı oluyor.
  • Yalnızca resim ya da video değil, rehberinizi yedeklemek isterseniz de sizler için alan oluşturuyor ve daha güvenilir bir biçimde saklıyor. Yedeklediğiniz rehberinizi farklı bir cihaza ya da kendi cihazınıza da aktarabiliyorsunuz. Veri saklama konusunda ve aktarım konusunda fazlasıyla başarılı bir uygulama olduğunu da unutmamak gerekiyor.
  • Konum ya da zamana göre arama yapabilme seçeneği de sunuyor ve işlevsellik konusunda rakipleri arasında en iyi uygulama olduğunu da hatırlatmak gerekiyor. Bu sayede verilerinize ulaşmak daha kolay ve daha hızlı bir hal alacaktır.
  • PDF ya da Word formatındaki dosyalarınızı herhangi farklı bir formata dönüştürmek zorunda değilsiniz. Sahip oldukları formatta saklayabiliyorsunuz ve bu konuda da zahmetsiz bir süreç sizleri bekliyor olacaktır.
  • Turkcell kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başaran bu uygulamayı sizlerde hemen şimdi mağazalardan ücretsiz olarak indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Gerçek bir yedekleme ve hafıza alanına ihtiyacınız varsa eğer sınıfının en iyisi olan Lifebox ile tanışmanızı tavsiye ediyoruz.

Lifebox ile ilgili merak edilenleri siz değerli operatör kullanıcıları ile paylaşmaya çalıştık. Test etmek ve uygulama hakkında fikir sahibi olmak adına hemen şimdi Download işlemini yapabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Lifebox ile birlikte ekstra alan elde edecek ve hafızalarınız tükendiği takdirde sizler de kendinize dilediğiniz gibi yer açabileceksiniz Üstelik verilerinize ulaşmak da hem çok daha güvenilir hem de çok daha kolay bir hal alıyor.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir Yorum

  1. Telefonum bozulduğunda yada kaybettiğimde yada yeni telefon sldığımda fotolarıma ulaşabilir miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu