Blog

Letgo Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Online alış veriş uygulamalarından bir tanesi olarak hayatımıza giren ve kısa süre içerisinde önemli bir yer edinmeyi başaran Letgo’yu konuşacağız ve Letgo hesap silme işleminin nasıl yapılacağını anlatacağız.

Uygulama gayet işlevsel ve elinizdeki ürünleri satışa koyabileceğiniz gibi aynı zamanda yeni ürünler keşfederek satın alabiliyorsunuz. Online alışverişin en keyifli hali diyebiliriz ve milyonlarca insanın kısa süre içerisinde bu uygulamaya dahil olduğunu d hatırlatmak gerekiyor.

Letgo, reklam çalışmalarını da kusursuz bir şekilde yürütüyor ve yalnızca televizyonlarda değil, internet ortamında da çok kez bu uygulamanın ismini duyuyor ve karşı karşıya geliyoruz. Üye olmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok ve sizler de mağazalardan uygulamayı indirerek hemen şimdi harekete geçebilirsiniz.

Letgo’dan Ürün Alabilir, Ürün Satabilirsiniz

Gerçek bir ikinci el piyasası sizleri bekliyor ve bu piyasada yer alarak para kazanmak isterseniz eğer hemen profillerinizi oluşturabilir ve elinizdeki ürünleri de satışa çıkartabilirsiniz. Bu süreç sizleri biraz yorabilir çünkü dakikalar içerisinde sayısız teklif geliyor ve bazı kullanıcılar laf olsun diye de soru sorabiliyor. Uygulama içerisinde teklif verebiliyor ve pazarlık da yapabiliyorsunuz.

Satıcı ya da alıcı profiline sahip olmanıza gerek yok çünkü her iki eylemi de tek bir tık ile yerine getirebilecek ve sizler de adımlarınız atabileceksiniz. Dilerseniz asıl konumuza dönelim ve hesaplarınızı kapatmak istediğinizde hangi adımları izlemeniz gerektiğine de hep birlikte göz atalım. Uygulamayı artık kullanmayacağınızı düşünüyorsanız ya da gelen mesajlar canınızı sıkmaya başladıysa hiç tereddüt etmeden silme işlemini yerine getirebilirsiniz. Gelin bu sürece hep birlikte göz atalım.

Letgo Hesap Silme İşlemi:

Letgo, birçok uygulamaya kıyasla silme işlemi konusunda da fark yaratıyor ve saniyeler içerisinde bu süreci tamamlamanıza en iyi şekilde yardımcı oluyor. Letgo hesaplarınıza giriş yaptıktan hemen sonra sol üt kısımda yer alan üç yatay çizgi sembolüne tıklayın ve buradan yardım ve destek menüsüne geçiş yapın. Hemen ardından hata raporu bölümüne geçiş yapacaksınız ve profilimi düzenle seçeneği ile birlikte hesabımı sil butonuna tıklamanız gerekiyor.

blank

Tebrikler! İşlem henüz tamamlanmadı ancak siz yapmanız gerekeni yerine getirdiniz. Şimdi hemen mail adresinizi kontrol edin ve Letgo yönetiminden gelen mail’e “Hesabımın silinmesini talep” ediyorum şeklinde yanıt verin. Süreç bu kadar basit ve artık bir Letgo hesabınız bulunmuyor.

Letgo, ücretsiz bir uygulamadır ve kısa süre içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmasındaki nedenlerden bir tanesi de budur. Ancak tek neden olarak bahsetmek kesinlikle hatalı olur ve hatta haksızlık etmiş oluruz diye düşünüyoruz. Ürün alıp satabileceğiniz ve bunu güvenli bir şekilde yönetebileceğiniz bir uygulamadan bahsediyoruz ve zaten kullanmaya başladığınız andan itibaren bunu sizler de daha net bir şekilde fark edecek ve bizlere de hak vereceksiniz.

Letgo Güvenilir mi?

Gerek kişisel bilgilerinizin gerek kart bilgilerinizin korunması konusunda gerçekten güvenebileceğiniz özel ve kurumsal bir uygulamadır. Letgo ile ilgili yapılan kullanıcı yorumlarını sizler de mağazada ve online dünyada bulabileceksiniz. Kısa sürede büyüme kaydeden ve sayısız insana erişmeyi başaran bu marka ile tanışmanızı tavsiye ediyoruz.

Elinizdeki ürünleri satışa koyabilir ya da ihtiyacınız olan ürünleri de yine bu uygulama aracılığı ile satın alabilirsiniz. Karşı taraf ile uzun uzu sohbet etmenize gerek kalmıyor ve aynı zamanda zamanı lehinize çeviren bir uygulama olduğunu da hatırlatmak gerekiyor. Sizler de bu deneyimi yaşamak adına öncelikli olarak üyelik sürecini tamamlamalısınız. Letgo Hesap Silme konusunda yaşadığınız sorunları yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu