Mobil

Lenovo VIBE Z2 özellikleri neler.

Lenovo VIBE Z2 Türkiye akıllı telefon pazarına iddialı modellerle giriş yapıyor.
İşte Lenovo  VIBE Z2 özellikleri ve incelemesi;

Lenovo VIBE Z2, optik görüntü stabilizasyonu ve gelecek nesil sensör gibi gelişmiş teknolojik özellikleri ile geceleri bile göz alıcı çekimler yapabilmenizi sağlar. SNAPit kamera uygulaması sayesinde ise Ultra Panorama ve Ultra Kaliteli Gece Çekim modları dahil pek çok uygulamayı kullanarak profesyonel görüntüler elde edebilirsiniz.
Ekstra Parlak, Geniş Görüntüleme Açılı Ekran
Canlı 5,5” HD ekranı sayesinde, Lenovo VIBE Z2 parlak güneş ışığı altında bile fotoğrafların, videoların ve oyunların keyfini benzersiz bir netlikle çıkarmanızı sağlar.

lenovo3

Güzelleştirme özelliklerine ve mimik kontrolüne sahip 8MP ön kamerayla daha da göz alıcı selfie’lere merhaba deyin. En hızlı cep telefonu kamerası seçeneğini sunan Instant On yani “Anında Açılma” işlevi ile telefonunuz kapalıyken bile ekrana dokunarak kamerayı açabilir ve böylece hiçbir anı kaçırmazsınız.
Qualcomm® Snapdragon™ İşlemci
2GB RAM kapasiteli ve enerji tasarruflu Qualcomm® Snapdragon™ 801 1.2 GHz işlemci, her tür fotoğraf, uygulama, video veya oyun kombinasyonu için gerekli gücü fazlasıyla sağlar.
Zarif ve Dayanıklı
Özel metal kaplamasıyla sadece 7,8 mm incelikte olan VIBE Z2 cebinize veya çantanıza kolayca sığar. Üç farklı rengi mevcuttur: beyaz, titanyum ve gold.
4G Hızı
VIBE Z2 Pro, web sitelerine, uygulamalara ve oyunlara en çabuk şekilde erişebilmenizi sağlayan en hızlı veri bağlantısı için yüksek hızlı LTE (4G) şebekelerini destekler.
Çift SIM
Tek telefonda iki numaraya sahip olmak iş ile eğlenceyi birleştirmek için mükemmel bir seçimdir. Sıkça seyahat edenlerin yanı sıra, şebeke kapsama alanının ve sinyal kuvvetlerinin telekom hizmeti sağlayıcıları arasında değişkenlik gösterdiği yerlerde yaşayanlar için de idealdir. Dual Standby, SIM kartların aktif ve gelen bir çağrıyı kabul etmeye hazır olduğu anlamına gelir. Bir SIM kart kullanıma alınınca diğeri otomatik olarak bekleme konumuna geçer.
Hayatı Kolaylaştıran Uygulamalar
Lenovo’nun yeni DOit uygulamaları, cihazınızla birçok işlemi çok daha kolay yapabilmenizi sağlar. Şebekeye gerek olmadan diğer Android aygıtlarla veri paylaşın, telefonunuzu virüs ve kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyun ve tüm kişileriniz ile SMS mesajlarınızı kolayca yedekleyin.
Android™ 4.4 (KitKat) İşletim Sistemi
Bellek optimizasyonuyla Android™ 4.4 daha yüksek sistem performansı, daha hızlı çoklu görevler ve pek çok ilave akıllı özellik sunmaktadır.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu