Mobil

LeEco’nun Yeni Telefonu Ortaya Çıktı

Akıllı telefon pazarında sürekli olarak yeni ürünlerle karşılaşmaya başladık. Özellikle Samsung, Apple gibi teknoloji devlerinin hakimiyet kurduğu sektörde yeni markaların şansının düşük olduğu düşünülse de aslında son dönemde gelen haberler bu durumun tam tersi gelişmeler yaşandığını da ortaya koyuyor. Zira bu durumun son örneklerinden birisi de LeEco firması tarafından geldi. Daha önce çok fazla adı duyulmasa da akıllı telefon alanında son geliştirdiği ürün ile bir ilke imza atan LeEco kısa süre içerisinde sektörde kalıcı bir yer edinmeyi de başaracak gibi.

İlk 8 GB Ramli Telefon Olacak

Çinli akıllı telefon devlerinin yeni üyelerinden biri olarak gösterilen LeEco, daha çok Çin bölgesinde adını duyurmuş olsa da kısa süre önce firmanın tüm Avrupa bölgesinde de adının duyulmaya başlandığını da söylemek gerekiyor. Zira son modelde LeEco dünya genelinde akıllı telefonlarda ilk defa kullanılan bir sisteme imza atacağını açıkladı. Daha önce Samsung tarafından atılması beklenen 8 GB Ramli akıllı telefon adımını atan LeEco dünyanın ilk 8 GB Ramli akıllı telefon modelini de duyurmuş oldu. LE 2S Pro olarak çıkışını yapacak olan akışlı telefon ile bir ilke imza atacağı da ortaya çıkan Çinli teknoloji devinin telefonu ile ilgili yeni detaylarda ortaya çıktı.

Snapdragon 821 İşlemci

Doğrudan üst segment sınıfına hitap edecek olan akıllı telefonun özellikleri de üst segment özellikleri ortaya çıktı. İlk olarak işlemci konusunda yeni nesil işlemci barındıracağı açıklanan telefonun Snapdragon 821 işlemciye sahip olacağı da açıklandı. Telefonun Snapdragon 821 işlemciye sahip olacağının da açıklanmasının ardından bir diğer detay ise telefonun ekranı konusunda oldu. 5.5 inç ekran boyutuna da sahip olacağı açıklanan telefonun ayrıca Full HD çözünürlük desteği de sunacağı da açıklandı. Telefonun tasarımıyla ilgili de yeni gelen görsellerle beraber tasarım konusunda da oldukça başarılı olacağı düşünülen serinin tanıtımının hangi aralıkta yayınlanacağı ise henüz net olarak da açıklanmadı. Fakat bu sürenin de çok uzun olmayacağı düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu