Oyun

Just Cause 3 İlk Oynanış Videosu Yayınlandı.

Yaklaşık beş senedir beklediğimiz , Just Cause 2’den bu yana serinin yeni oyunu Just Cause 3 için ilk oynanış görüntüleri yayınlandı.

1

Just Cause 3 İlk Oynanış Videosu Yayınlanmıştır.

Aksiyon ve macera ögeleriyle piyasadaki birçok AAA standardındaki oyunlara taş çıkartan açık dünya oyunu olan  Just Cause serisi, yayınlanacak üçüncü oyunu ile gümbür gümbür geliyor.

Yakın aylarda yayınlanan ve birçok ekran görüntülerinin ardından merakla beklenen yeni oyunun oynanış görüntüleri yayınlanan video ile sevenlerine sunuldu. Yine bol aksiyonlu bir oyunun oyuncuları beklediğini rahatlıkla belirtebiliriz. Ayrıca yeterince geniş olan haritanın daha da genişlemesi ile oyunculara daha uzun soluklu bir açık dünya oyunu deneyimi yaşatacağına benziyor.

Serinin önceki sürümlerinde olduğu gibi Avalanche Studios tarafından geliştirilmiştir. Yeni nesil grafik motoru tüm gücüyle oyuncuların huzuruna çıkacak. Eidos yerine Square Enix tarafından yayımcılığı üstlenilecek.  2015’in merakla beklenilen yapımları arasında yer alıyor.

Just Cause 3, Hala çıkış tarihi belli olmasa da 2015 yılı içerisinde çıkışını gerçekleştirmesini bekliyoruz.  PlayStation 4, PC  ve Xbox One için geliştirilme sürecine devam ediliyor.

Süleyman KAAN

Bilişim Teknolojileri lisans mezunu olan yazar, Teknoloji, Sosyal Medya ve Mobil Uygulamalar uzmanı olup, güncel gelişmeleri yakından takip ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu