Blog

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma

İş bankası müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma yolunu bilmedikleri için, birçok İş Bankası Müşterileri telesekreterde kaybolarak bir çok sıkıntı çekmektedir. Bu sebeple müşteriler direk bağlanma yolunu öğrenmek istemektedir. Sadece bir kaç tuşa basarak çağrı merkezi görevlisine direk bağlanabilir bütün işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanmak

İş Bankası Müşteri Hizmetlerini arayarak bütün işlemlerinizi direk olarak gerçekleştirmeniz mümkündür. Bunun için öncelikle 0850 724 0 724 ve 444 02 02 numarasından müşterileri arayarak karşınıza çıkan sesli yanıt servisine cevap vermelisiniz. Burada sesli yanıt servisine faydalanmak istediğiniz hizmeti söyleyiniz. Daha sonra servisin sizi yönlendirdiği menüde “0” tuşuna basmalısınız. Bu şekilde kolaylıkla ve direk olarak müşteri hizmetleri yetkilisine bağlanarak problemlerinize çözüm bulabilirsiniz.

İş Bankası Telefon Bankacılığı

Telefon bankacılığı bankaların en yoğun çalışan servislerindendir. İnsanlar artık banka şubesine gitmek yerine işlerini interaktif bankacılık şubelerinden çözümlemektedir. Telefon bankacılığı ise birçok açıdan diğer interaktif şubelerden daha fazla işlem halledilebilmesi, internet şifresi alınabilmesi, hesap kapatma işlemlerinin yapılabilmesi gibi sebeplerle en çok tercih edilen şubelerdir. Yoğun çalışan şubeler olması sebebi ile direk bağlanma metotlarını bilmek oldukça faydalı olacaktır.

blank

İş Bankası Hakkında

Türkiye İş Bankası ülkemizde kurulan ilk özel banka olması sebebi ile ülkemizin en yaygın kullanılan ve çok tercih edilen bankalarından birisidir. Bu sebeple de en çok müşteri potansiyeli olan bankalar arasındadır. Bu sebeple de birçok kere iş bankası telefon bankacılığı ve çağrı merkezinde sıra oluşmaktadır. Bankalar birçok işlemlerini halletmeleri için müşterilerini telefon bankacılığına yönlendirmesi sonucu bir çok müşteri telefon bankacılığı hizmetinden faydalanmak isterler. Telefon bankacılığında ise işlemler öncelikle telesekreter yönlendirmeleri ile başlar.

Telesekreterler otomatik olarak müşterileri hizmet türüne göre sınıflandırmak ve çözümlenebilecek bir konu ise müşteri hizmetleri yetkilisine bağlamadan çözmek için programlanmıştır. Burada amaç müşteri hizmetlerinin yükünü azaltırken müşterilerinde problemlerine kısa yoldan çözüm bulmaktır. Fakat müşteriler ise tam tersi olarak karşılarında direk olarak bir kişi olmasını ve problemini onla çözmeyi isterler.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu