Mobil

IPhone’da İnternetsiz Müzik Dinleme Yöntemleri

IPhone’da internet bağlantınız olmadan müzik dinleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Bu yazımızda sizlere Iphone’da internetsiz müzik dinleme işleminin nasıl yapılacağını ve nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini anlatacağız.

İnternetsiz müzik dinlemede; Android işletim sistemine kıyasla çok daha keskin çizgilere sahip olan ios, kullanıcıları sınırlamaya devam ediyor ancak bu detayın kullanıcı güvenliği için büyü bir önem taşıdığını da unutmamak gerekiyor. Bu yazımızda sizlere nasıl müzik dinleyebileceğinizi ve bunu internet bağlantınız olmadan hangi programlar ile gerçekleştirebileceğinizi anlatacağız.

IPhone’da İnternetsiz Müzik Dinleme Uygulamaları

Böyle bir şey mümkün ve dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden ilgili uygulamalara hep birlikte göz atalım ve soru işaretlerini de ortadan kaldırmış olalım.

Noon Pacific

Çevrimdışı müzik dinlemek için hizmet alabileceğiniz ücretsiz uygulamalardan bir tanesi olan Noon Pacific, indirme işlemi yapmanıza da izin veriyor ve Spotify ile entegre edebileceğinizi de hatırlatmak isteriz. Muhteşem bir ara yüze sahip ve ücretsiz olması da bu uygulamayı popüler hale getiren unsurlardan bir tanesidir.

Uygulama, sürekli olarak kendini güncelliyor ve yeni listeler ile birlikte keşfedebileceğiniz alternatif albümleri de anlık olarak karşınıza çıkartıyor. İnternet bağlantınız olmadığı durumlarda Noon Pacific ile birlikte müzik dinleme keyfini yaşayabilirsiniz.

blank

Bravo Music

Klip desteği sunan ve ilgili şarkıları varsa klipleri ile birlikte keşfetmenize yardımcı olan ücretsiz uygulamalardan bir tanesidir. Ücretsiz bir uygulama ve hemen şimdi indirme işlemini gerçekleştirerek sizler de bu deneyime ortak olabilirsiniz. Listeler konusunda diğer uygulamalara kıyasla daha zayıf olmaları ise en büyük eksilerden bir tanesidir ve bu da uygulamayı geri plana itiyor diye düşünüyoruz. Ara yüz bakımından fazlasıyla profesyonel bir çalışma söz konusu ve erişimde herhangi bir sorun yaşamayacağınızı da hatırlatmak isteriz.

Ipkay

Doğrudan müzik dinleyemiyor ya da indirme işlemi yapamıyorsunuz ancak bağlı olan hesaplarınız aracılığı ile sizler de transfer işlemini hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor ve daha da önemlisi Drive üzerinden müzik dosyası aktarımı yapmanıza fırsat sunuyor. Ios işletim sistemi kullanıcıları için güzel bir fırsat olduğunu düşünüyoruz. Dilerseniz hemen şimdi indirme işlemini gerçekleştirebilir ve transferlerinizi doğrudan bu uygulama aracılığı ile yerine getirebilirsiniz.

Go Music

Download işlemi yapabiliyor ve bununla birlikte transfer işlemini de ücretsiz olarak gerçekleştirebiliyorsunuz. İcloud hesabınız ile senkronize olarak çalışan uygulama da yine ios kullanıcıları için müthiş bir fırsat olarak lanse ediliyor. İnternet bağlantınız olmadığı takdirde bu uygulamayı kullanabilir ve listelerinizde yer alan müzikleri dinleyebilirsiniz.

Spotify Premium

En gelişmiş müzik dinleme uygulamalarından bir tanesidir ve Premium üyelik sahibi iseniz download işlemlerinin yanı sıra çevrim dışı müzik dinleme ayrıcalığından da en iyi şekilde faydalanıyorsunuz. Sınıfının en iyisi olarak tanımlanan bu uygulamayı henüz edinmediyseniz eğer sizler de indirme işlemini başlatabilir ve bir an önce yerinizi alabilirsiniz.

Iphone’da internetsiz müzik dinleme eyleminin mümkün olduğundan bahsetmiştik ve uygulamalar ile de bunu kanıtladığımızı düşünüyoruz. Bu uygulamalar sayesinde herhangi bir ücret ödeme zorunluluğu doğmuyor ve sizler de taleplerinize doğrudan yanıt alma şansı elde ediyorsunuz.

İnternet bağlantınız olmadığı takdirde sizler de dilediğiniz gibi müzik dinlemek ve bunu ücretsiz bir şekilde yerine getirmek istiyorsanız eper uygulama tercihinde bulunabilirsiniz. Sizlere bahsettiğimiz uygulamaların her biri kendi içerisinde başarılı uygulamalar ve kullanıcı yorumları da bunu çok daha net bir şekilde ortaya koyuyor. Hemen şimdi inceleyebilir ve indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu