Mobil

iPhone Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?

Teknoloji devi Apple’ın en özel ürünlerinden bir tanesi olan iphone hakkında konuşacağız. Iphone garanti sorgulama işleminin nasıl yapılacağı da yine bu yazı içerisinde sizlere sunulacaktır.

Garanti kapsamında olan ürünleriniz ile ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda teknik destek hizmeti alabiliyorsunuz ve bunun için ayrıca ödeme yapmanıza da gerek kalmıyor. Bu konuda fazlasıyla başarılı olduğunu düşündüğümüz bir firmadan bahsediyoruz ve sizleri de fazlasıyla tatmin edeceklerdir.

Cep telefonlarınızın sorunlarını gidermek ve çözüm üretebilmek adına elinden gelenin çok daha fazlasını yapan firma, sektördeki rakiplerine de örnek olmayı başarıyor. Peki ama garanti sorgulama işlemini nasıl yapabiliriz? Helin hep birlikte bu soruya detaylı bir şekilde yanıt verelim.

iPhone Garanti Sorgulama

– checkcoverage.apple.com/tr link üzerinden sizler de kapsamı denetle sayfasına saniyeler içerisinde erişim sağlayabileceksiniz. Açılan pencerede ise sizlerden bilgi talep edilecektir. Donanımın seri numarasını girmeniz gerekiyor ve bununla birlikte lütfen kodu giriniz gibi bir ibare ile karşı karşıya geleceksiniz.

– Seri numarası ve kod girişi yaptıktan hemen sonra sorgulama işlemini tamamlamış oluyorsunuz.

– Peki ama ben bu bilgilerin hiçbirine sahip değilim diyenlerden iseniz eğer bu bilgilere ulaşmanız konusunda da sizlere en iyi şekilde yardımcı olacağız. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden seri numarasına nasıl ulaşacağınızı da yine hep birlikte detaylı bir biçimde incelemeye çalışalım.

IPhone Seri Numarası Nasıl Bulunur?

Ayarlar-genel-hakkında adımlarını takip ederek sizler de cep telefonlarınız aracılığı ile seri numarasını öğrenebilirsiniz. Birçok konuda bilgi almak istediğinizde seri numaranız sizlere yardımcı olacaktır. Bu bilgiyi bir yerlere not etmenizi tavsiye ediyoruz ve bu sayede erişim çok daha kolay bir hal alacaktır.

blank

Garanti Sorgu Ekranı Neler Sunuyor?

Iphone garanti sorgulama işlemi ile birlikte cihazınız ile ilgili birçok farklı detay karşınıza çıkacaktır. Cep telefonunuzu ne zaman satın aldığınız ve hatta hangi saatte teslim aldığınız gibi bilgiler de mevcuttur. Garanti kapsamı içerisinde olup olmadığı ve eğer garanti dışı ise hangi nedenler ile bu sorunun karşınıza çıktığı gibi bilgilere de yine bu ekran aracılığı ile ücretsiz olarak ulaşabiliyorsunuz.

Tüm bu adımları takip etmenize rağmen bilgi alamıyorsanız eğer çağrı merkezi personeli ile iletişime geçebilir ve sizler de şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Sorgu ekranından bilgi alamayanlar için çağrı merkezi desteği de sunuluyor ve yine bunun için ücret ödemeniz gerekmiyor.

IPhone Garanti Hizmeti

Bu konuda en başarılı firmalardan biri olduğunu net bir şekilde söyleyebiliyoruz. Yakınlarınızdan duymuş olmalısınız ya da dijital dünyayı araştırdığınızda da bunu net bir şekilde göreceksiniz. Yeni telefon verdiler diyen sayısız insan var ve emin olun bu bir şehir efsanesi değil. Eğer sorunu çözemiyorlarsa ve hata kendilerinden kaynaklı ise hiç tereddüt etmeden yeni bir cihaz veriyorlar.

Bu konuda fazlasıyla bonkör olduklarını da hatırlatmak isteriz ve markayı marka yapan en önemli unsurlardan bir tanesi de kesinlikle budur.

Sizler de iphone marka ürünlere sahip iseniz ve garanti kapsamı içerisinde yer alan telefonlarınızı servise vermek istiyorsanız eğer bunu tereddüt etmeden yerine getirebilirsiniz. Emin olun en küçük sorunda sizi dakikalarca dinliyor ve çözüm üretebilmek adına ellerinden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyorlar.

Bu konuda profesyonel adımlar atan firma sayesinde garanti süreci çok daha sağlıklı bir seviyeye ulaşıyor ve emin olun her türlü sorunda imdadınıza yetişiyorlar. Daha fazla detay için hemen şimdi çağrı merkezi personeline ulaşabilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu