Mobil

iPhone Akıllı Telefonlarda Fotoğraf Paylaşma Ve Yazdırma Nasıl Yapılır?

Akıllı telefon serileri arasında bazı modellerin tepe modeli olarak ön plana çıktığı artık bilinen bir gerçek. Bu modeller arasında ise en çok konuşulan markalardan biri Apple bir diğer ise Samsung olarak biliniyor. Akıllı telefon tarihinde en başarılı iki marka olarak gösterilen bu markaların haliyle piyasaya sürdükleri akıllı telefonlarda merakla bekleniyor.

Nitekim her iki firmanın da birbirlerine üstünlük sağlamak için bu alanda her sene yepyeni özelliklere sahip olan yeni akıllı telefon modellerini de piyasaya sürdüğünü biliyoruz. Bu noktada en çok konuşulan modellerden birisi de Apple’ın akıllı telefon serisi olan iPhone. Akıllı telefonlar arasında en başarılı tepe modellerden biri olarak gösterilen iPhone serisinin her sene kullanıcılara da birçok yeni özellik sunuluyor. Tüm bu özelliklerle beraber ise hem akıllı telefon kullanımı kolaylaştırılıyor hem de kullanıcılara birçok ayrıcalıklı hizmet sunuluyor. İPhone akıllı telefonların bu şekilde kullanıcılara sunduğu hizmetlerden birisi de fotoğraf paylaşımı. Zira iPhone akıllı telefonlarda birkaç küçük işlem yaparak rahatlıkla fotoğraf paylaşma imkanı elde edebiliyorsunuz. Bunun dışında yine belli ayarlar yaparak fotoğraflarınızı da yazmanız mümkün. Peki, iPhone akıllı telefonlarda fotoğraf paylaşımı ve yazdırması için yapmamız gereken ayarlar neler? Detaylarıyla inceleyelim.

iPhone’da Fotoğraf Paylaşma ve Yazdırma

  • Fotoğraf paylaşımı için bu noktada ilk olarak iPhone akıllı telefonunuzdan fotoğraflar uygulamasını açmanız gerekiyor. Zira yapacağımız ayarlarda bu kısımdan yapılacak. Fotoğraflar uygulaması üzerinden ise paylaşmak istediğiniz fotoğrafın üzerine tıklamanız gerekiyor. Fotoğraf seçimini de yaptıktan sonra yukarı doğru bir ok işareti olduğunu göreceksiniz.

iPhone-fotoğraf-paylaşma

  • Fotoğrafı paylaşmak için yukarı şeklinde ok işarete basmanız gerekiyor. Bu sekmeye bastığınızda fotoğrafı nasıl paylaşmak istediğinizi alt kısımda yer alan uygulamalar listesinden seçmeniz gerekiyor. Seçiminizi yaptıktan sonra paylaşımınız yapılmış olacak. Eğer fotoğraflarınızı bastırmak istiyorsanız bu durumda da yine paylaş butonuna basmalı ve hemen ardından alt kısımda yer alan menüden bu kez yazıcı ifadesini seçmelisiniz. Daha sonra karşınıza gelen listeden bağlı olan yazıcıyı seçmeniz yeterli olacaktır.

iPhone’da Fotoğraf Paylaşma ve Yazdırma ile ilgili sorunlarınızı ve sorularınızı aşağıda bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu