Donanım

Ipad Mini 4 Piyasaya Çıkıyor!

 

Apple’nin devrim niteliğinde ki buluşu tabletin son serisi olan Ipad Mini 4, yakın zaman da satışa sunulmaya hazırlanıyor!

 

Geçtiğimiz yılın son dönemlerinde Ipad Mini 3 satışa sunulmuştu ve birçok kişi tarafından da olumsuz yorumlar gelmişti. Bunun nedeni olarak, Ipad 2 Mini’nin kısmen bazı özellikleri geliştirilerek sunulması, cihaza herhangi bir yenilik katılmadan piyasaya sürülmesi durumuyla beraber ortaya birçok durumu da beraberinde getiriyor. Bu nedenden dolayı mağduriyet yaşayan kullanıcılar, Apple’den yeni cihaz için birçok yenilik beklediklerini de duyurmuştu.

 

Cihazın öncelikle tasarımının tamamen değiştiğini ve farklı modüllerin kullanıldığını sizlere aktaralım. Bunun beraberinde de fonksiyonlar da ve donanımda ki değişiklikler ile beraber cihaz baştan yapılandırılıyor ve bu da sizlere daha önce keşfetmediğiniz bir Ipad keşfetme hakkı tanıyor. İşlemlerin yakın zaman da bitirilerek satışa sunulması planlanan cihaz Ipad Mini 4, henüz ne kadar fiyata satışa sunulacağı konusunda da net bir bilgi sağlamıyor.

 

Ipad Mini 4 Piyasaya Çıkıyor

 

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu