MobilOyun

İnternetsiz Çiftlik Oyunları

Cep telefonları ile internet kullanılarak yapılan işlemler, mobil uygulamalar ve oyunların sayısı gün geçtikçe arttığından dolayı kişilerin daha fazla internet ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Artık her evde bir Wi Fi ağı bulunmasına rağmen bireylerin büyük bir kısmının günlük hayatta ev dışında olmasından dolayı da internet kullanmadan bazı oyunların oynanması ya da uygulamaların kullanılması gerekebilmektedir. Şuan kişilerin internet kullanımının en fazla oyunlar üzerinde olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle çiftlik oyunları, online olarak oynanıyor olması, arkadaş çevresinin bir arada oynayabiliyor olması ve zaman geçirme konusunda da iyi olmasından dolayı birçok kişinin tercih ettiğini söyleyebiliriz. Ancak, çiftlik oyunları, sizlerin internet bakiyenizi biraz fazla tüketecektir. Bundan dolayı hem iyi vakit geçirmek hem de internet kullanımınızı dengede tutabilmek adına internetsiz çiftlik oyunları için belirteceğimiz listeye göz atabilirsiniz.

Şuan Android işletim sistemine sahip olan cep telefonlarında sorunsuz bir şekilde çalışan internetsiz çiftlik oyunları için şu sıralamayı yapabiliriz.

İnternetsiz Çiftlik Oyunları The Smurfs Village

blank

İnternetsiz Çiftlik Oyunları Top Farm

blank

İnternetsiz Çiftlik Oyunları Fairy Farm

blank

İnternetsiz Çiftlik Oyunları Ali Babanın Çiftliği

blank

Şuan en güncel listelere bakıldığı zaman kişilerin sorunsuz ve internet kullanım zorunluluğu olmadan oynayabileceği çiftlik oyunları için yukarıdaki 4 oyun örnek olarak gösterilebilir. Eğer oyun oynayacak kişi çocuk ise, burada kesinlikle The Smurfs Village oyununun tercih edilmesi gerekmektedir. Ücretsiz bir şekilde indirme şansınızın bulunduğu bu oyun, her bireyin izlemiş olduğu Şirinler çizgi filminden esinlenilerek tasarlanmıştır.

Oyunu hem Android cep telefonlarında hem de yine Android işletim sistemine sahip olan tabletlerde sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Oyun çizgi filmlerden esinlenildiğinden dolayı çocuklar için daha uygundur. Şiddet içeriği olmadığından dolayı da, çocuklarınıza gönül rahatlığı ile The Smurfs Village oyununu oynatabilirsiniz.

Son olarak, bazı ücretli yani internet kullanımının zorunlu olduğu çiftlik oyunlarından da söz etmemiz gerekecektir. Bu oyunların internet kullanılmadan da oynanabilmesi adına bazı APK ismi verilen türde geliştirildiklerini belirtebiliriz. Bu oyunlar, milyonlarca kullanıcısı olan ve görsel açıdan da birçok oyundan daha güzeldir. Ancak, indirme işlemi sanıldığı kadar kolay olmayacak ve herhangi bir sorun çıkmaması adına önce güvenilir bir platform bulunması gerekmektedir.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu