MobilSosyal Medya

Instagram’da Like Alma Garantili Poz Verme Uygulaması

Evet yanlış duymadınız! Instagram’da like alma garantili poz verme uygulaması başlığı altında konunun detaylarına hep birlikte göz atacağız. Yeni dünyada sosyal medyanın ne kadar değerli olduğunu sizler de çok iyi biliyorsunuz. İnsanlar yediklerini, içtiklerini ve gezdikleri her yeri paylaşarak ilgi çekmeyi başarıyorlar ve anı biriktiriyorlar. Anlık fotoğraf ve video paylaşma uygulaması olarak hayatlarımızda önemli bir yer edinen instagram, bu konuda fazlasıyla başarılı ve milyonlarca kullanıcıya ulaşması da bunu destekliyor. Peki bu uygulama ile birlikte daha fazla like almak ve beğeni toplamak ne denli mümkün?

Hemen yanı başınızda sizleri yönlendirecek bir profesyonel yoksa ve bu konuda desteğe ihtiyacınız varsa sizler de uygulamalardan yardım alabilirsiniz. Çok özel biri adlı uygulama, bu konuda sizlere yardımcı olmaya devam ediyor ve kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından indirildiğini de belirtmek gerekiyor.

Instagram’da like alma garantili poz verme uygulaması olarak da lanse edebileceğimiz bu uygulama sayesinde sizler de daha fazla beğeni ve yorum alacaksınız. Dilerseniz programın detaylarına hep birlikte göz atalım ve sizleri de bilgilendirmeye çalışalım.

blank

Program Hakkında

Ios kullanıcıları için özel olarak üretilen bu program ile birlikte sizler de doğru pozu seçebiliyor ve bu pozu ekrana yansıtabiliyorsunuz. Uygulamanın kullanımı oldukça basit… Karşınıza çok sayıda model çıkartıyor ve sizler istediğiniz modeli seçerek onay veriyorsunuz. Sonrasında ise uygulama sizlere bir taslak sunuyor ve fotoğrafı çeken kişi sizi bu taslağa uygun bir şekilde yerleştiriyor. İstediğiniz pozu taslak olarak görüntüleyebiliyor ve şekillendirebiliyorsunuz. Bu sayede arkadaşlarınızın karşısına nasıl çıkacağınızı daha profesyonel bir şekilde belirlemiş oluyorsunuz.

  • Posing App
  • SOVS2 – Pose Camera

Uygulama an itibarıyla ios kullanıcılarına sunulmuş durumda ancak yakın zamanda android mağazalarında da yerini alacaktır. Kısa süre içerisinde büyük bir kitleye ulaştı ve her geçen gün kullanıcı sayısının biraz daha arttığını da görebiliyoruz. Bu artış elbette dikkat çekici ve haliyle rakip uygulamalar da sektördeki yerini almış durumda.

Beğeni, Yorum ve Etkileşim

Instagram’da paylaşacağınız her fotoğraf, sizleri biraz daha popüler hale getirebilir. Etkileşimi arttırmak istiyorsanız eğer keşfet sayfasına da çıkmanız gerekiyor ve bunun için daha fazla beğeni ve daha fazla yorum almanız gerekiyor ve hatta insanlar fotoğraflarınızı farklı kimselerle paylaşarak etkileşimi arttırmalıdır. Doğru poz ile birlikte sizler de etkileşimi arttırabilirsiniz ve bu sayede daha fazla ekleme talebi alacaksınız.

Sosyal mecralarda fenomen olmak ya da dikkat çekici bir profile sahip olmak gerçekten zor bir iş ve fazlasıyla profesyonellik gerektiriyor. Yazımızın başında da dile getirdiğimiz gibi bu konuda yardım alabileceğiniz bir arkadaşınız ya da profesyonel bir isim yoksa eğer sizler de hiç tereddüt etmeden bu uygulamayı indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu