blank

Instagram profiliniz artık takip etmek istemediğiniz kişilerle dolu ise ‘instagram toplu takip bırakma’ uygulaması ile bunlardan kolayca kurtulabilirsiniz. Resmi instagram uygulaması kullanıcıların toplu takip bırakmasına izin vermiyor. Aşağıda vereceğimiz uygulama sayesinde instagram’da takip ettiklerinizi toplu bir şekilde bırakabilirsiniz.

Instagram ilk olarak 2010 yılında Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından geliştirilen ve kısa zamanda oldukça popüler olan fotoğraf paylaşım uygulamasıdır. Şu sıralar günde 40 milyon fotoğraf paylaşımı ve saniyede 8600 beğeni yapılıyor. San Francisco’da geliştirilen uygulama aylık 100 milyon aktif kullanıcıya sahip. Gelelim asıl konumuz “Instagram toplu unfollow, toplu takip bırakma” işlemini kolayca nasıl yapabiliriz.

Instagram Toplu Takip Bırakma

Instagram’ın hesabınıza vermiş olduğu günlük limitler doğrultusunda, instaClean uygulamasını kullanarak kolayca toplu takip bırakma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama üzerinden takip ettiğiniz kişileri toplu olarak seçebilirsiniz fakat hepsini birden silmeyi denemeyin. Takip ettiğiniz binlerce kişiyi bir anda silmenize Instagram izin vermiyor.

Ben Instaclean uygulaması ile saatte bir toplu olarak 200 takip bırakma işlemi yapıyorum. Yapmanız gerekenler çok basit ve pratik…

Instagram toplu unfollow Instagram Toplu Takip Bırakma Uygulaması (Unfollow)

“InstaClean for Instagram” uygulamasını indirin ve giriş yapın, sırayla Options > Select All > Unfollow seçeneklerini kullanarak yaklaşık 200 kişiyi toplu olarak silebilirsiniz. Bu işlemi en az 1 saat aralıkla yapın aksi halde takip bırakma engeli yersiniz.

Ben Instagram toplu unfollow veya toplu takip bırakma işlemlerimde bu uygulamayı kullanıyorum ve abartmadığınız sürece sizde faydasını göreceksiniz. Konu hakkında yaşadığınız problemleri ve değerli önerilerinizi aşağıda yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz