Sosyal Medya

Instagram Toplu Fotoğraf Silme

Dijital dünyanın en azla ilgi gören mecralarından biri haline gelen Instagram, kullanıcılara yönelik çalışmaları ile de dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor ve bugünkü yazımızda yine merak edilen bir konuya, Instagram toplu fotoğraf silme eylemine hep birlikte göz atmaya çalışacağız. Sosyal medya hesaplarınızdaki fotoğrafları farklı bir yerde saklamak ya da dijital dünyadan kaldırmak isteyebilirsiniz ve bunun için yapabileceğiniz birçok alternatif olduğunu da belirtmek gerekiyor. Dilerseniz bu alternatiflere de hep birlikte göz atalım.

Toplu Fotoğraf Silme Uygulaması Hakkında

Instgram toplu fotoğraf silme eylemini çok daha kısa süre içerisinde ve daha sağlıklı bir şekilde yerine getirmek isterseniz eğer ücretsiz uygulamaları tercih edebilirsiniz. Elimizde bir seçenek var ve bu seçenek de hesaplarınızı tamamen silmek olacaktır ancak bunu yapmak istemiyorsanız tek bir alternatif kalıyor ve o da yazımızın başında da belirttiğimiz gibi ücretsiz uygulamalardır.

Ios ve Android kullanıcıları için bu uygulamanın nasıl değerlendirileceğini inceleyeceğiz ve sizler de bu sayede saniyeler içerisinde fotoğraflarınızı toplu olarak silebilecek ve sosyal medya hesaplarınızı da dilediğiniz gibi temizleyebileceksiniz.

blank

IPhone Kullanıcıları;

Ios mağazalarına giriş yaparak “Cleaner for Instagram” araması yapmanız gerekiyor. Bu arama sonucunda karşınıza çıkan uygulamayı tek bir tık ile cihazlarınıza indirebilir ve toplu fotoğraf silme eylemi için ilk adımı atabilirsiniz.

Android Kullanıcıları;

Google Play mağazalarında ne yazık ki bu tür bir uygulama bulunmuyor ancak merak etmeyin sizler de instagram hesaplarınıza ıos destekli cihazlardan giriş yaparak bir üst başlıkta yer alan uygulamayı sorunsuz bir şekilde indirebilir ve kullanabilirsiniz. Peki bu uygulama nasıl kullanılıyor ve ınstagram toplu fotoğraf silme eylemi nasıl gerçekleştiriliyor? Gelin hep birlikte bu soruya da yanıt vermiş olalım.

Programın Kullanımı Hakkında

  • Uygulamayı indirdikten sonra girişlerinizi yapın.
  • Akabinde “Media” sekmesine tıklayın.
  • Silmek istediğiniz tüm fotoğrafları bu ekran üzerinden seçebiliyorsunuz.
  • Sonrasında sağ üst kısımda yer alan “Actions” butonuna tıklayın.
  • Karşınıza çıkan ekranda ‘’Delete’’ butonunu göreceksiniz ve bu butonu kullanarak seçtiğiniz fotoğrafları silebiliyorsunuz.

Yukarıda bahsi geçen uygulamanın kullanımı oldukça kolay ve mağazayı ziyaret ettiğinizde milyonlarca insanın bu uygulamayı tercih ettiğini ve olumlu yorum bıraktıklarını da görebiliyorsunuz. Uygulama için herhangi bir ücret ödemek zorunda değilsiniz ancak uygulama içi reklamlar kimi zaman can sıkıcı olabiliyor.

Henüz yeni bir kullanıcı iseniz ve yazımız sizlere bilgi vermediyse, uygulamaya giriş yaptığınızda da sürecin nasıl işleyeceğini anlatan bir bilgilendirme karşınıza çıkacaktır. Toplu fotoğraf seçimi nasıl yapılır ya da bu fotoğrafların nasıl silinir gibi sorularınıza yine uygulama içerisinde de yanıt bulabiliyorsunuz. Son dönemde instagram kullanıcılarının en çok tercih ettiği isimlerden biri olan “Cleaner for Instagram”, fazlasıyla işlevsel bir program olarak karşımıza çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu