Sosyal Medya

Instagram Profiline Şekilli Yazı Yazma Nasıl Yapılır?

Instagram profiline şekilli yazı yazma başlığı altında bu konuya da değinmek istiyoruz. Profillerin hemen alt kısmında yer alan bilgi bölümünü daha şekilli ve daha dikkat çekici bir font ile doldurabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımız, gerçek bir kimliğe dönüşmüş durumda ve artık insanlar kendilerini bu hesaplar ya da mecralar üzerinden tanıtmayı tercih ediyorlar. İyi bir reklama hepimizin ihtiyacı var ve instagram profillerini incelerseniz milyonlarca insanın aynı düşünceye sahip olduğunu sizler de göreceksiniz.

İnstagram Şekilli Yazı

Bu konuda hizmet veren çok sayıda adres var ve yapmanız gereken şeyler oldukça basit. Şekilli yazı detayı ile birlikte profillerinizi ziyaret eden kişiler daha estetik bir görüntü ile karşı karşıya geliyor. Bu estetik görüntü yine daha fazla kullanıcıya ulaşmanıza yardımcı olacak ve profillerinizi de daha dikkat çekici hale getirecektir.

Şekilli yazı yazmak için herhangi bir ücret ödemenize ya da zamanınızı alacak bir çalışma imza atmanıza gerek yok. Az sonra bahsedeceğimiz adımları sizler de eksiksiz bir şekilde takip edip uyguladığınız takdirde dilediğiniz gibi yazabilecek ve profillerinize ekleme yapabileceksiniz.

blank

Instagram Profiline Şekilli Yazı Yazma

Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden bu süreci konuşalım ve neler yapmanız gerektiğine de yine hep birlikte göz atalım.

  • sprezzkeyboard sitesini kullanabilirsiniz. Editörlerimiz tarafından kontrol edildi ve herhangi bir şekilde güvenlik dışı bir durum söz konuş değildir.
  • Siteye giriş yaptıktan hemen sonra İlgili ekran üzerinden “Enter text to stylize” kısmına dilediğiniz metni ekleyebilirsiniz.
  • Metin girişini yaptıktan sonra site sizlere farklı türdeki yazı tiplerini ve ilgili fontları listeliyor ve sizler de dilediğinizi seçerek ekleme yapabiliyorsunuz. Site ile ilgili işimiz bitti fakat instagram üzerinden de birtakım ayarlamalar yapmanız gerekecektir.
  • Instagram hesaplarınızı açın ve hemen ardından profil butonuna tıklayın.
  • Profili düzenle seçeneğini işaretleyerek devam edin ve ilgili düzenleme işlemini de bu menü üzerinden yapmanız gerekiyor.
  • İsim ve biyografi bölümünün olduğu yere kopyala yapıştır işlemi ile birlikte ilgili yazıyı ekleyebilir ve kaydet butonuna basabilirsiniz. Yapmanız gerekenler bu kadar basit ve site bunun için sizlerden herhangi bir ücret talep etmiyor.

Neden Şekilli Yazı Tercih Etmeliyim?

Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi artık sosyal medya hesaplarımız bir kimliğe dönüşmüş durumda ve birçok insan, kendini bu adresler üzerinden pazarlamayı tercih ediyor. Sesinizi daha kalabalık kitlelere duyurma şansınız var ve bunu saniyeler içerisinde yerine getirmeniz de mümkündür.

Şekilli yazı ile birlikte biyografilerinizi daha estetik ve daha dikkat çekici hale getirebiliyorsunuz ve aslında hedeflenen şey de tam olarak budur. Şekilli yazılar sayesinde profilinizi ziyaret eden insanlar kalıcı olabiliyor ve sizler de reklamınızı daha profesyonel ve vizyon sahibi bir şekilde yapmış oluyorsunuz.

Şekilli Yazı Ücretli mi?

Bu hizmet için birçok farklı ayrıcalık sunan web siteleri var. Sizinle bir tanesini paylaştık ve en çok tercih edilen adreslerden biri olduğunu da hatırlatmak isteriz. Bu adrese, alacağınız hizmet için herhangi bir ödeme yapmanız gerekmiyor ve yine diğer siteler için de aynı durum geçerlidir. Üyelik isteyen ya da kişisel bilgilerinize erişim sağlamak isteyen sitelerden değildir ve bu detay da onları çok daha güvenilir ve tercih edilir hale getiriyor.

Dilerseniz incelemelerinizi hemen şimdi yapabilir ve instagram profiline şekilli yazı yazma deneyimini sizler de ücretsiz olarak yaşayabilirsiniz. Eğer hoşunuza gitmezse profillerinizi bir kez daha eskiye döndürmek mümkün olacaktır.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu