blank

İnstagram’da gizli hesap olan kişileri takip etmiyorsak paylaşımlarını göremiyoruz. Profil fotoğrafları da çok küçük kalıyor. Onları görmek için çeşitli alternatif yöntemler kullanılmakta. Birçok kişi Instagram profil büyütme ile fotoğrafı görmeye çalışmaktadır. İnstagram profil fotoğrafı büyütme sadece ekran fotoğrafını alıp fotoğraflar kısmından yakınlaştırarak mümkün olmaktadır. Fakat bu şekilde fotoğrafın görüntü kalitesi düşmektedir. Bu nedenle görüntü kalitesi düşmeden nasıl İnstagram fotoğraf büyütme mümkün olur onu inceleyeceğiz.

Nasıl Profil Fotoğrafı Büyür?

Öncelikle bilgisayardan Instagram’a giriş yaparak profil fotoğrafını görmek istediğiniz kişinin profilini açın. Bu şekilde telefonunuza Instagram uygulamasını indirmenize gerek kalmadan Instagram’a giriş yapabileceksiniz. Ardından instadp.com adlı siteye giriş yaparak orada çıkan kutucuğa Instagram profil fotoğrafını büyütmek veya indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazın. Ardından karşınıza gelen ekranda profil fotoğrafının üzerine tıklayarak görmek istediğiniz fotoğrafı açın. İsterseniz fotoğrafı bilgisayara veya telefonuna indirebilirsiniz.

instagram profil resmi buyutme Instagram Profil Büyütme Nasıl Yapılır?

Fotografın Görüntü Kalitesi Düşer mi?

Profiline bakmak istediğiniz kişi fotoğrafı hangi kalitede yüklemiş ise siz de fotoğrafı o kalitede görebilirsiniz. Android işletim sistemi telefon kullanan için farklı bir alternatif daha vardır. Download Instant DP (Full HD) uygulaması üzerinden profil fotoğrafını indirilebilir. Google Play Stroe üzerinden kullanabilecek en iyi uygulama şu an için budur. Bu uygulama Apple Store’da henüz kullanılamadığı için iPhone kullanıcılarının profil fotoğrafı indirmek ve görüntülemek için yukarıda anlatılan ilk yöntemi kullanmaları gerekmektedir. Programı çalıştırmak için Instagram’a bilgisayardan giriş yapmak gerekmektedir.

Profil Fotoğrafını İndirdiğim Kişinin Haberi Olur mu?

Program hem Android hem de IOS işletim sisteminde çalışmaktadır ve profil fotoğrafını aldığınız kişiye hiçbir bildirim göndermemektedir. Yani bu programla istediğiniz kişini profil fotoğrafını kimsenin haberi olmadan indirebilirsiniz. Yeni güncellemeler ile geliştiren sistem şu an sorunsuz çalışmaktadır. Piyasada çalışan en iyi program budur ve kısa bir süre olmasına rağmen yüksek indirme sayılarına ulaşmıştır. Sizde profil resmini görmek istediğiniz ama bildirim gitmesini istemediğiniz kişilerin profilini bu programla görebilirsiniz. Bu program takip ettiğiniz ve etmediğiniz tüm kişilerin profil resmini görmenize imkan sağlamaktadır.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz