Sosyal Medya

İnstagram Hikayeye Gizlice Bakma

Instagram’da istediğiniz kişinin hikâyesine gizlice bakmak için neler yapmalısınız? Bazı sebeplerden dolayı Instagram Hikayeye Gizlice Bakmak isteyebilirsiniz. Instagram hikayeye görünmeden bakmak için yapmanız gerekenleri anlatacağız.

Instagram hikayeye gizlice bakmak, sosyal medya uygulamaları dahilinde en çok kullanıcıya sahip olan uygulamalar arasında yer almakla birlikte aynı zamanda çeşitli özellikleri üzerinden de tercih edilme nedeni olarak bilinmektedir. Instagram hikaye özelliği sayesinde bir çok kullanıcının anlık olarak fotoğraf paylaşmasına olanak tanımakta ve kullanıcılarına çeşitli efektler, çıkarmalar, konum bildirimler gibi özellikleri de sunmaktadır. İnstagram üzerinden hikaye özelliğini kullanan kişilerin listelerinde olan diğer kişilerin hikayelerine gizli olarak bakabilmeleri için alternatif yollar bulunur.

Instagram Hikayesine Gizli Bakma

İnstagram uygulaması dahilinde kullanıcının takip ettiği kişiler arasında hikayelerini uygulama üzerinden açmadan görebilmesinin bir yolu bulunur. Instagram hikayeye nasıl gizlice bakarım? Sorusuna cevaben Android işletim sisteminde bulunan Google Play Store mağazası üzerinden indirilecek olan Stroy Saver uygulaması üzerinden takip edilen kişilerin hikayelerine gizlice bakabilmek mümkün olmaktadır. Bu uygulama kapsamında instagram üzerindeki herkesin hikayelerine gizlice erişim sağlanabilir.

blank

Story Saver Uygulamasını Kullanma

Instagram uygulamasının bir yan uygulaması olarak bilinen Story Saver hem Google Play Store’da hem de App Store’da ücretsiz olarak kullanıcıların indirmelerine açıktır.

blank

Instagram hikayeler bölümünde yer alan kişilerin paylaştıklarına gizlice bakabilmek için bu uygulamanın yüklenmesinin ardından kullanıcının hesabı ile uygulamaya giriş yapması gerekir. Giriş işlemi ile birlikte paylaşılan bütün hikayeler paylaşım sırasına göre listeli bir şekilde kullanıcının karşısına çıkar ve kullanıcı buradan dilediği kişinin hikayesinde gizli olarak bakabilmektedir.

Story Saver Özellikleri

Story Saver uygulaması adından da anlaşılacağı üzere uygulama dahilinde paylaşılmış olan hikayelerin cep telefonuna indirilmesine olanak tanıyan bir uygulama biçimi olarak kullanıcıların karşısına çıkmaktadır.

Instagram hikayeye gizlice bakma işlemi için de kullanılabilecek olan bu uygulamanın asıl amacı hikaye paylaşımlarını cep telefonuna yüklemekten geçer. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra kullanıcının profiline giriş yapan kişinin hikayeleri izleyebilmek, indirebilmek ve paylaşabilmek gibi bir çok özelliği aynı anda kullanabildiği görülmektedir. Stroy Saver uygulaması kapsamında tam erişim sağlayabilmek adına kullanıcının İnstagram hesabı üzerinden giriş yapması gerekir ve uygulama içerisinde kullanıcı hesabının açık bir şekilde durması anlık erişim açısından önemlidir.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu