Sosyal Medya

Facebook ve Whatsapp Birleşiyor mu?

Facebook, geçtiğimiz dönemler de 19 milyar dolar karşılığında kendi bünyesine aldığı Whatsapp’ı iyileştirme programı içerisine dahil ediyor. bilindiği gibi web üzerinden Whatsapp’ı kullanmak artık mümkün.

IOS işletim sistemi hariç tüm işletim sistemlerinde kolayca kullanılabilen web whatsapp, ilerleyen günler de Facebook ile birleşecek ve artık Facebook üzerinden dilediğiniz gibi whatsapp mesajları yollayabileceksiniz! Mark Zuckerberg, bu sıralar Twitter’i de kendi bünyesine katabilmek adına Twitter yetkilileri ile görüşüyor. Eğer ki Twitter’i de satın alabilir ise, Facebook – Twitter – Whatsapp – Instagram dörtlüsünü tek bir topluluk altında birleştirmeyi ve kişilere de buradan hizmet vermeyi planlıyor. Sosyal medya patronu Mark Zuckerberg’in gelişime açık olan bu altyapısı ile beraber artık ilerleyen günler de bizleri daha çok sosyal medya kullanım hakkını sunmasını hedefliyor.

Sosyal medyadan kopamayanlar bu haberle beraber çok mutlu oldular ve web üzerinden Whatsapp’ın kullanım durumlarını araştırıyorlar!

 

Facebook ve Whatsapp Birleşiyor mu ?

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu