Sosyal Medya

Instagram Hikayeler Görünmüyor?

Instagram kullanıcılarının yaşadığı sorunlara değinmeye devam ediyoruz. Instagram hikayeler görünmüyor problemi de bugünkü konularımızdan bir tanesidir. Bunun tek bir nedeni vardır diyemiyoruz ve net bir sebep ne yazık ki sunamıyoruz.

Instagram hikayelerin görünmemesinde birçok farklı nedenden bahsetmek mümkün ancak çözüm yolu gayet basit ve dilerseniz bu yöntemlere de birlikte göz atmış olalım.

blank

Instagram Hikayeler Görünmüyor?

1. Instagram hikayeleri görünmüyor ise eğer öncelikli olarak hesabınızda bir sorun olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Arkadaşlarınızdan yardım isteyebilirsiniz ve eğer aynı sorun onlarda da baş gösteriyorsa merak etmeyin! Belli ki bu sorun instagram kaynaklı ve kısa süre içerisinde gerekli çözüm üretilecek ve sizler de hikayeleri kaldığınız yerden görüntülemeye başlayacaksınız.

2. Arkadaşlarınız hikayeyi görüntülüyor fakat sizler görüntüleyemiyorsanız eğer uygulamanın güncel olup olmadığını kontrol etmenizi rica edeceğiz. Yapmanız gereken en önemli şey uygulamayı silmek ve yeniden yüklemek olacaktır. Eğer hazırda bir güncelleme mevcut ise güncellemeyi yükleyerek devam etmeniz gerekiyor. Emin olun devamında sorun çözümlenecek ve dilediğiniz hikayeye dilediğiniz zaman göz atabileceksiniz.

3. İnternet bağlantınızı kontrol etmeyi unutmayın ve mobil veri ile giriş yapmayı deneyin. Bağlantı sorununa bağlı olarak da bu tür sıkıntılar yaşanabiliyor ve kullanıcıların en çok şikayet ettiği konulardan biri olduğunu düşünüyoruz. Bağlantı sorunları ortadan kalktıktan hemen sonra hikaye görüntüleme konusunda sıkıntı yaşamayacak ve sizler de taleplerinize doğrudan yanıt alacaksınız.

4. Son olarak bir detaydan daha bahsetmek istiyoruz. İnstagram hesabınız Facebook ya da farklı uygulamalar ile senkronize edildiyse eğer bu uygulamalarda yaşanan sorunlar da hikayeleri görüntülemenizi engelliyor olabilir. Bağlantıyı koparıp doğrudan instagram’a erişim sağladığınızda muhtemelen bu sorunu da çözümlemiş olacaksınız.

Bu yazıda instagram hikayeler görünmüyor sorunu çözüm yollarına detaylı bir şekilde değinmeye çalıştık. Şu an için dijital dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından bir tanesi ve emin olun üye sayısı her geçen gün biraz daha artacaktır. Bu mecra ile ilgili farklı sorunların alternatif çözümlerini sizler de sitemizde bulabilecek ve daha kısa süre içerisinde çözüm alabileceksiniz. Hikaye görüntüleyememe problemini de giderdiğimizi düşünüyoruz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu