Sosyal Medya

Instagram Hesabında Yapılan tüm değişiklikleri Görme

Instagram kullanıcılarını bilgilendirmeye devam ediyoruz. Instagram hesabında yapılan tüm değişiklikleri görme başlığı altında taleplerinize yanıt vereceğiz. Sosyal mecraların en büyüğü ve en aktifi desek sanıyoruz ki abartmış olmayız.

Instagram an itibarıyla milyonlarca insana hitap etmeye devam ediyor ve sizler de onlardan birisiniz. Görsel içerikli üretimleriniz ya da video paylaşımlarınızı daha fazla insana ulaştırmak adına harika bir oluşuma tanıklık ediyoruz.

Aslında içerik üretmek zorunda değilsiniz. Dilerseniz sadece takipçi olarak da bu ailedeki yerinizi hemen şimdi alabilirsiniz. Her geçen gün yeni bir güncelleme ile birlikte taleplerinize profesyonel bir şekilde yanıt veren uygulama, eminiz ki sizleri de memnun etmeyi başaracak ve isteklerinizi de doğrudan karşılıyor olacaktır.

Instagram uygulamasına dair merak edilenleri yanıtlamak adına buradayız ve uygulama hakkında kısa kısa bilgiler de aktarmak istiyoruz. Görsel ve video içeriklerinizi arkadaşlarınız ile paylaşabileceğiniz ve aynı şekilde gündelik hayatlarınızı da daha eğlenceli gösterebileceğiniz bu uygulama, sizler için de kapılarını aralamaya devam ediyor.

Henüz bir hesap sahibi değilseniz eğer sizler de hiçbir ücret ödemeden hesaplarınızı açabilir ve instagram ailesindeki yerinizi bir an önce alabilirsiniz. Yeni dönemde de başarılı bir uygulama olduğunu hatırlatmak gerekiyor ve bu uygulama ile birlikte eğlenceli paylaşımlara da tanıklık edeceksiniz.

Nasıl Yapılır?

  • Ayarlar butonuna tıklayarak ilk adımı atalım.
  • Güvenlik butonuna tıklayarak devam edelim.
  • Hemen ardından verilere eriş butonunu kullanacağız.
  • Uygulamadan çıktığımız için çerezleri kabul etmemiz gerekiyor.
  • Devamında hesap bilgileri butonuna tıklıyoruz.
  • Açılan pencerede yaptığınız değişikliklere dair ana başlıklar yer alıyor. Mesela anketleriniz, profil bilgileriniz kullanıcı adlarınız ve daha birçok farklı detay…

Instagram uygulamasında bugüne kadar yaptığınız her değişiklik ve amiyane tabirle attığınız her adım an be an gözler önüne seriliyor. Bunu tabii ki sizler görebiliyorsunuz ve dilediğiniz an incelemelerinizi de sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Gayet keyifli bir nostalji deneyimi olacağını düşünüyoruz ve bugüne kadar yaptıklarınızı gördüğünüzde inanıyoruz ki sizler de şaşıracaksınız.

Uygulamalar İşe Yarıyor mu?

Aslında birçok yazıda bu uygulamalara ateş püskürüyoruz. Üçüncü parti uygulamalar cihazlarınıza zarar vermeye devam ediyor ve ne yazık ki herhangi bir şekilde fayda sağlamayacaklarını da bir kez daha ifade etmek isteriz. Instagram’da yapılan değişiklikleri görmek için tercih edeceğiniz uygulamalar muhtemelen kişisel bilgilerinize erişim sağlamak için oluşturulan zararlı yazılım ve uygulamalardır.

Bu uygulamara herhangi bir şekilde ihtiyacınız yok ve direkt olarak instagram hesaplarınız aracılığı ile nasıl ve ne şekilde işlem yapabileceğinizi de detaylı bir şekilde aktarmış olduk. Bir kez daha ifade etmek isteriz ki ekstra bir uygulamaya kesinlikle ihtiyacınız olmayacaktır.

Şu an app store ve aynı zamanda google play mağazalarında işinize yarayacağı ifade edilen ücretli ve ücretsiz yardımcı programlar yer alıyor. Eğer kullanıcı yorumlarına göz atarsanız sizler de herhangi bir şekilde işe yaramadığını daha net bir şekilde fark edecek ve bizlere hak veriyor olacaksınız. Zaten instagram uygulamasını kullanarak birçok farklı soruya yanıt alabiliyorsunuz ve farklı bir uygulamaya da ihtiyacınız kalmayacaktır.

Değişiklikleri görmek ve biraz olsun geriye gitmek isterseniz eğer sizler de bu yazıda yer alan adımları eksiksiz bir şekilde takip edebilir ve işlemlerinizi de sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Keyifli bir yolculuk olacağını düşünüyor ve sizlere de tavsiye ediyoruz.

Süleyman KAAN

Bilişim Teknolojileri lisans mezunu olan yazar, Teknoloji, Sosyal Medya ve Mobil Uygulamalar uzmanı olup, güncel gelişmeleri yakından takip ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu