Mobil

Huawei Telefon Görüşmesi Kaydetme Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda Huawei telefon görüşmesi kaydetme ile ilgili detayları aktaracağız. Son dönemin en çok tercih edilen markalarından bir tanesi olan Huawei, akıllı telefon sektörünü elinde tutmaya devam ediyor ve kullanıcıların isteklerine yönelik çalışmaları ile de fazlasıyla dikkat çekiyor.

Özellikle kamera kalitesi konusunda muazzam bir seviyeye ulaştılar ve rekabeti de arttırdıklarını görebiliyoruz. Bununla da kalmıyorlar ve telefon içerisindeki birçok özellik ile birlikte akıllı cihaz sahiplerine fayda sağlamaya devam ediyorlar. Telefon görüşmelerinizi kaydedebileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer sizler de Huawei marka cihaz sahibi iseniz bu özellikten en iyi şekilde faydalanabilir ve önemli olarak lanse ettiğiniz görüşmeleri de an be an kayıt altına alabilirsiniz.

Telefon görüşmesi kaydetme özelliği birçok farklı marka tarafından sunuluyor ancak Huawei bu konuda daha gelişmiş ve profesyonel bir görüntü çizdiği için bu markayı tercih edenlerin daha şanslı olduklarını düşünüyoruz. Sizler de görüşmelerinizi kayıt altına alabilir ve hatta paylaşıma açık hale getirebilirsiniz. Önemli görüşmeleri kaybetmemek ve ihtiyaç duyduğunuzda tekrar tekrar dinlemek adına gerçekten faydalı bir detay olduğunu düşünüyoruz. Konuşmanın başlangıcından itibaren konuşma bitene dek tüm sesler kayıt altına alınıyor ve sorunsuz bir şekilde karşınıza çıkartılıyor.

Bu özelliğin bazı modellerde hazır bir şekilde sizlere sunulduğunu da hatırlatmak isteriz ancak her telefonda yer almıyor. Şimdi dilerseniz bu özellikten nasıl faydalanabileceğinizi ve bunun için neler yapmanız gerektiğini de detaylı bir şekilde ele alalım ve süreci de birlikte takip etmiş olalım.

Huawei Telefon Görüşmesi Kaydetme Nasıl Yapılır?

Eğer elinizdeki modelde bu özellik hazır bir şekilde yer almıyorsa bir apk desteği ile sizler de kayıt işlemi için adımlarınızı atabilirsiniz. Huawei P30 Pro kullanıcıları şanslı çünkü onlar direkt olarak bu özellikten faydalanabiliyor ve herhangi bir apk desteği almalarına da gerek kalmıyor. Peki diğer modeller için neler yapabiliriz? Gelin hep birlikte göz atalım…

blank

EMUI 9’dan çıkarılan ve cihazlarınıza herhangi bir şekilde zarar vermeyen apk ile birlikte sizler de telefonlarınıza bu özelliği dahil edebiliyorsunuz. https://f2h.io/3759lhubuy7s bağlantısını kullanarak apk download işlemini de sorunsuz bir şekilde başlatabilirsiniz. Pie temelli EMUI 9 sahibi olmanız şart, aksi takdirde bu apk herhangi bir şekilde fayda sağlamayacaktır.

Uygulamayı indirip normal bir kurulum yaptığınız takdirde cihazınız hazır hale geliyor. İşin en güzel tarafı ise herhangi bir şekilde root işlemine ihtiyaç duymuyor olmanızdır. Sadece indirip kurulumu tamamlayacaksınız ve sonrasında telefonlarınız hazır hale gelecektir.

Bu süreci tamamlandıktan sonra karşınıza kayıt yani record ibaresi çıkıyor ve bu ibareye tıkladığınız anda telefonunuz kayıt almaya başlıyor. Telefon görüşmesi yapmadan hemen önce sizler de bu butona basarak yerinizi alabilirsiniz ve konuştuğunuz şeyler an be an kayıt altına alınacaktır. Yalızca karşı taraf değil, yapılan tüm konuşma kayıt altına alınıyor ve ilgili bölüme kaydediliyor.

Ayarlar bölümünden dilerseniz kayıt yerini de değiştirebilirsiniz ve hangi alana kaydetmek istiyorsanız o bölümü seçmeniz yeterli olacaktır. Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi gayet faydalı ve önemli bir ayrıcalık olduğunu düşünüyoruz. Özellikle iş hayatındaki kullanıcılar için daha önemli bir yere sahip ve bu sayede sizler de görüşmelerinize dilediğiniz an erişim sağlama fırsatı elde edeceksiniz.

Apk ile ilgili herhangi bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyoruz ve zaten kullanıcı yorumlarına göz attığınızda da bunu daha net bir şekilde göreceksiniz. Bu faydalı uygulama ile Huawei telefon görüşmesini kaydetme işlemini kolayca yapabilirsiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu