Mobil

HTC One M9 İnceleme

 

Yeni üretilen ve HTC’nin amiral niteliğinde ki telefon HTC One M9, Mobil Dünya Kongresinde tanıtılmıştı! Bu telefonu yakından incelemek isteyen pek çok kişi de bu konferans sonrasında internetten yoğun araştırmalar yapmıştı.

 

HTC One M9, M serisinin en son çıkan 8. Seri telefonunun üzerinde inşa edilmiş bir telefon! One M8’e göre ultrapixel sensörü artık arka kamera da yer almıyor. Bunun yerine de M9 da serisinde 20.7 megapiksellik bir sensör yer alacak! Dolby’nin desteklediği BoomSound Hoparlörler de bu telefon için entegre edildi! M9’un bataryası daha geniş ve daha kapsamlı! Artık şarj sorunu çeken pek çok kişi de bu telefon ile beraber tüm sorunsalları tamamen ortadan kaldırabilecek!

 

İçerisinde de Qualcomm’un yeni ürettiği Snapdragon 810 işlemci bulunuyor. 8 çekirdekli olan bu işlemci telefona nasıl bir performans katacak, henüz bilinmiyor.

 

HTC One M9 İnceleme

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu