Yazılım

HTC Fişini Çekti!

 

HTC’nin Sense TV uygulaması, 30 nisan itibari ile tamamen tarihe karışacak! Şirket, bu konu da gerekli açıklamaları da bazı sosyal medya platformlarından yaptı. Bu özellik, One M7 ve One M8 üstünde ki Ir aracılığı ile televizyon kullanılmasına izin veren bir uygulama idi ve istenilen rağbet görülmediği için de artık tamamen tarihe karıştı!

 

Bu uygulama yeni film ve programları keşfetmeniz için, tercih edilen programları dilediğinizce izlemeniz için, favori TV programları başlamadan önce de hatırlatma yapması için üretilmişti. Peel uygulaması, HTC One M9’a yüklü geldiğinden dolayı Sense TV uygulaması ortadan tamamen kaldırılıyor! Kullanıcılar da bu konu ile alakalı HTC’yi mail yağmuruna tutuyorlar. Kullanıcısı az olmasına rağmen yine Dünya genelinde milyonu aşkın Sense TV tercih eden HTC tutkunu var ve bu durumdan kaynaklı olarak da HTC Amerika da fazlası ile protesto edilmeye başladı!

 

HTC Fişini Çekti!

 

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu