Donanım

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

Rockstar Games imzası taşıyan Gta, gerek hikayesi gerek karakterleri ile eşsiz bir serüveni de bizimle buluşturuyor ve bugüne kadar gelmiş geçmiş en iyi serilerden bir tanesi olduğunu söylemek de kesinlikle hatalı bir söylem olmayacaktır. Son dönemde akıllarda tek bir soru var ve artık oyun severler Gta 6 ne zaman çıkacak? Sorusunu daha yoğun bir şekilde sorar hale geldiler. Gta5, 2013 yılında hayatımıza girdi ve serinin son oyunu olarak hali hazırda piyasadaki yerini almaya da devam ediyor.

İlk oyundan bugüne kadar çıkış tarihlerini detaylı bir şekilde incelerseniz eğer inanılmaz zaman aralıkları olduğunu sizler de göreceksiniz. Bu elbette normal çünkü bu tür oyunları hazırlamak ve kusursuz bir şekilde insanların karşısına çıkartmak gerçekten çok zor.

Peki Gta 6 için daha ne kadar bekleyeceğiz? Dilerseniz aldığımız duyumları da sizinle paylaşalım ve detaylı bir sohbet gerçekleştirelim.

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

Ağustos 2020, kulislerde en çok konuşulan tarihlerden biri ancak bunun net bir tarih olmadığını hepimiz çok iyi biliyoruz. Yine birçok kaynakta farklı duyumları bizimle buluşturmaya devam ediyor ve 2020 yılı daha sık karşımıza çıkıyor. Bazılarına göre oyun henüz yapım aşamasında ve bu sürecin daha başında… Ne yazık ki net bir bilgi veremiyoruz ancak yoğun olarak 2020 tarihinin konuşuluyor olması da en az sizler kadar bizleri de heyecanlandırıyor diyebiliriz.

Şimdi dilerseniz yine net bilgilere başvurmadan Gta 6’nın sistem gereksinimleri konusunda bizlerden ne talep edeceğine de yine hep birlikte göz atalım ve az da olsa fikir edinelim.

blank

GTA 6 sistem Gereksinimleri Ne Olacak?

Oyun severlerin birbirlerine en çok sorduğu sorulardan bir tanesi eminiz ki senin bilgisayar GTA 5’i kaldırıyor mu sorusudur. Peki bu soruyu geçmişe gömmeye hazır mısınız? 2020 ile birlikte GTA 6 heyecanı çok daha güçlü bir şekilde hissedilecek ve belki de oyun piyasaya sürülecek. İşte bu sefer de GTA 6’yı kaldırıyor mu sorusunu soruyor olacağız.

Sistem gereksinimleri konusunda da elbette net bir açıklama ya da bilgi durumu söz konusu değil ancak GTA 5’e kıyasla çok daha güçlü cihazlara sahip olmanız gerektiğini sizler de tahmin ediyor olmalısınız.

GT 6 Hangi Platformlarda Yayınlanacak?

Rockstar Games, serinin dört ve beşinci oyunlarını ilk olarak konsollar ile hayatımıza soktu ve hemen ardından pc’ler için harekete geçildi. Bu bilgiler ışığında muhtemelen benzer bir süreç karşımıza çıkacak ve bu süreci takip edeceklerdir. Bizim düşüncemiz bu yönde ancak bir sürpriz ile birlikte farklılıklara da imza atabilirler. Yine bu konuda da net bir bilgi vermek pek de mümkün değil ve yakın zamanda aldığımız duyumları sizinle paylaşıyoruz.

GTA 6 Harita Bilgileri

Karakter ve haritalar konusunda da net bir bilgi sızmış değil. Gönül isterdi ki tüm detayları en net hali ile sizlere aktaralım ve çıkış tarihi ile birlikte bu harika oyunu hep birlikte bekleyelim ancak henüz hiçbir konuda netlik yok ve zaten Rockstar Games firması da bu konuda en sinir bozucu markalardan bir tanesi olma unvanını koruyor.

Hiçbir şekilde bilgi sızdırmıyorlar ve oyun hakkında en küçük detaya bile sahip değiliz. Kulislerde fısıldanan ve aldığımız duyumlar üzerinden hareket ediyoruz ve belki kısa bir süre sonra haritalar konusunda ya da karakterler konusunda da sizlere daha net bilgiler aktarabiliriz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu