İnternet

Gmail Toplu Mail Gönderme Nasıl Yapılır?

Gmail hesaplarınızı kullanarak sizler de bir tek tuş ile daha fazla mail gönderebilirsiniz. Gmail ile toplu mail nasıl gönderilir sorusuna yanıt vermek adına buradayız ve yazının genelini incelediğinizde bunun ne kadar kolay olduğunu sizler de fark ediyor olacaksınız.

  • Gmail hesaplarınıza giriş yapın ve hemen ardından sol tarafta yer alan “E-posta yaz” butonuna basın.
  • Sağ alt köşede çıkan mail yazma penceresinde en üstte bulunan Alıcı kısmına göndereceğiniz mail adresini yazıp enter tuşuna basın.
  • Daha sonra diğer alıcının mail adresini yazıp tekrar enter tuşuna basın.
  • Alıcı kısmına istediğiniz kadar mail adresi ekleyebilirsiniz.
  • ”Gönder” butonunu ile toplu mail gönderme yapabilirsiniz.

Gmail Toplu Mail Ne İşe Yarıyor?

Özellikle kalabalık insan gruplarına bir dosya ulaştırmak ya da herhangi bir konuda onları da bilgi sahibi yapmak adına iş verenlerin ya da personelin en çok ihtiyacı olan detaylardan bir tanesidir. Tek tek uğraşmak ve aynı maili farklı insanlara göndermek yerine sizler de seçimlerinizi daha kolay bir şekilde yapabilir ve zamanı lehinize çevirebilirsiniz.

Gmail bu konuda en çok güven veren ve yine en çok tercih edilen adreslerden bir tanesidir. Süreç gayet kolay işliyor ve adımları takip ettiğiniz takdirde bu deneyimi sizler de sorunsuz bir şekilde yaşamış olacaksınız.

Gmail Toplu Mail Gönderimi Ücretli mi?

Gmail üzerinden yapacağınız işlemlerin büyük bir kısmı ücretsizdir ve bunun için herhangi bir ödeme yapmanıza da gerek kalmayacaktır. Bu konuda da gayet başarılı bir isim olduğunu düşünüyoruz ve henüz bir gmail hesabınız yoksa sizler de kullanıcı adı ve şifre girişi ile birlikte hesap açabilirsiniz.

Bireysel ve toplu gönderimde en hızlı ve en güvenilir markalardan biri ve gerçek manada bu alanda marka değeri taşıyan isimler arasında yer alıyor. Üstelik depolama konusunda da yine en güvenilir adreslerden biri olduğunu bir kez daha ifade etmek isteriz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu