Blog

Garanti Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Günümüzde birçok banka müşterisi şubeye gitmek yerine telefon bankacılığı kullanmayı tercih eder. Genellikle de müşteriler telefon bankacılığı esnasında telesekreter ile görüşmek yerine direk banka temsilcisi ile görüşmeyi tercih etmektedir. Bu sebeple telefon bankacılığı arandığı zaman Garanti müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanma numarasını bilerek bağlanmak işlem hızını arttırarak kolaylık sağlayacaktır.

Garanti Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Garanti Bankası uyguladığı politikalar ve cazip kampanyalar sayesinde Türkiye’nin en çok tercih edilen özel bankalarından birisi haline gelmiştir. Bu sebeple de en çok kullanılan telefon bankacılığı sistemlerinden birisine sahiptir. Buda sistemde uzun kuyruklar oluşmasına sebep olmaktadır. Kuyruktan en az seviyede etkilenmek için Garanti Bankası çağrı merkezi ile birçok banka işlemini gerçekleştirmek mümkündür.

Fiziksel banka şubelerinin gerçekleştirebildiği bütün işlemleri gerçekleştirebildiği gibi birçok farklı internet şifresi almak, hesap açma ve kapa işlemleri de gerçekleştirilebilmektedir. Müşterilerin karşısına bankalar ilk olarak telesekreter hizmetini sunmakta böylelikle müşterileri farklı işlem önceliklerine göre sıralayarak sınıflandırmaktadır. Kimi zaman da bazı işlemleri telesekreter ile çözümlemeye çalışırlar. Müşteriler ise genellikle direk olarak banka müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşmek istemektedir. Bu sebeple müşteri hizmetleri temsilcisine direk bağlantı numarasını bilmek işlemlerinizi kolay halletmek adına yardımcı olacaktır.

blank

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Sesli Hizmet ile Direk Bağlantı

Garanti müşteri hizmetleri temsilcisini aramak için öncelikle 444 0 333 numarayı aramanız gerekmektedir. Daha sonra açılan menüden sesli kart işlemlerine “kart işlemleri” komutunu vermek gerekiyor. Burada sistemi yönlendirmek için tane tane ve anlaşılır bir biçimde “kart işlemleri” demeniz yeterlidir. Sistem tekrardan müşteriyi kart işlemleri menüsüne yönlendirecektir. Açılan yeni menüde telesekreter bütün menü seçenekleri saydıktan sonra “bunların dışında” demeniz halinde sistem tarafından müşteri temsilcisine bağlantınız sağlanacaktır.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Tuşlayarak Direk Bağlantı

Yine aynı 444 0 33 numarasını ya da 0850 222 0 333 numarasını arayarak çağrı merkezine ulaşmanız gerekir. Buradan açılan sesi komut konuşmaya başladıktan sonra direk olarak önce 1 sonra 3 sonra da 5 numaralı tuşları kullanırsanız müşteri hizmetleri temsilcisi ile direk konuşarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu