Mobil

Fizy Nedir?

Ülkemizin en çok tercih edilen operatörlerinden biri olan Turkcell tarafından oluşturulan bir platform. Fizy nedir sorusuna detaylı bir şekilde yanıt vermek adına buradayız ve dilerseniz başlayalım. Müzik ve video içeriklerine ev sahipliği yapan ve zengin bir arşiv ile karşımıza çıkan bu uygulama, Turkcell avantajlarının en keyifli olanıdır.

Bütçenize uygun paket seçenekleri ile birlikte sizler de ister çevrim içi ister çevrim dışı müzik dinleyebilir ve hatta kendi listenizi de oluşturabilirsiniz. Rekabet ettiği diğer isimlere kıyasla çok daha işlevsel ve kullanımı da bir hayli kolay. Henüz bu uygulama ile tanışmadıysanız eğer sizler de cihazlarınıza indirebilir ve paket seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Fizy ile Neler Yapılır?

Sevdiğiniz sanatçılara daha kısa süre içerisinde ulaşarak onlara ait albümleri ve şarkıları listelerinize dahil edebilir ve dilediğiniz an dinleyebilirsiniz. Nerede olursanız olun bir tek tık ile zengin bir müzik ve video arşivine erişim sağlıyorsunuz. İndirme işlemlerinizi de yine bu program üzerinden sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Müzik dinlemeyi sevenler için harika bir uygulama ve sahip olduğu arşivi incelediğimizde rakiplerinin bir adım önünde yer aldığını da yine net bir şekilde görebiliyoruz. Kendi listenizi oluşturabilir ya da arkadaşlarınızın listesini de takibe alarak dinleyebilirsiniz. Farklı müzik türleri ve çok daha fazlası bu uygulamada sizleri bekliyor olacaktır.

Fizy Abonelik?

Sunulan paketlerden birini tercih ettiniz takdirde 1 ay ücretsiz kullanım şansına sahip oluyorsunuz. 1 aylık süre bittikten sonra kart bilgileriniz kayıtlı olduğu için ilgili tutar otomatik olarak düşülecektir. Eğer dilerseniz 1 aylık ücretsiz kullanım sonrası aboneliğinizi iptal edebilir ve ödeme yapmadan hizmet almış olursunuz. Aylık paketlerin yanı sıra yıllık paketler de mevcut ve gayet uygun rakamlar ile birlikte hizmet alabiliyorsunuz.

Turkcell resmi web site üzerinden sizler de abonelik türlerini ve ilgili paketleri inceleyebilir ve dilerseniz hemen şimdi satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteli müzik ve daha fazla müzik dinlemek için kesinlikle en doğru mecralardan bir tanesidir ve şu an için milyonlarca insan da bu platformu tercih ediyor.

Abonelik İptali

IPTAL-Kullandığınız paket yazıp 2200’a mesaj atmanız yeterli olacaktır. Dilerseniz Turkcell müşteri hizmetleri ile görüşme yaparak da iptal işlemini sorunsuz bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Şu an için en büyük rakipleri Spotify ve bu marka ile kıyasıya bir rekabet içerisinde olduklarını da net bir şekilde görebiliyoruz.

Abonelik iptalinden herhangi bir sorun yaşamazsınız ve hatta dilediğiniz an iptal etme şansınız da var. Yani bugün üye olup saatler sonra bil iptal edebiliyorsunuz. Müşteri hizmetleri de bu konuda sizlere yardımcı olacak ve taleplerinize doğrudan yanıt verecektir.

Fizy Liste Oluşturma

Fizy, kendi listenizi özgür bir şekilde oluşturmanıza da yardımcı olan özel uygulamalardan bir tanesidir. Dilediğiniz kadar liste hazırlayabilir ve bu listeyi arkadaşlarını ve takipçileriniz ile de paylaşabilirsiniz. Farklı müzik türlerinin yer aldığı çok zengin bir arşiv durumu söz konusu ve bu arşiv sayesinde sizler de müziğe doyacaksınız.

Türkçe müzik arşivinin yanı sıra yine en zengin yabancı müzik arşivi de bu mecrada karşınıza çıkacak ve taleplerinize daha güçlü bir şekilde yanıt alacaksınız. Dilediğiniz her yerde bir tek tık ile bu listelere erişim sağlayabilir ve yeni çıkan albümleri de dinleme şansı elde edersiniz. Gerçek bir müzik tutkunu iseniz eğer Fizy ile tanışmanızı tavsiye ediyoruz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu