Oyun

FIFA 2017 Demo Yüklemesi Nasıl Yapılır?

Oyun sektörünün en ilgi gören kategorilerinden biri futbol oyunu kategorisi. Tabi futbol oyunu denildiğinde de akla hemen iki efsane rakip PES ve FIFA geliyor. Futbol oyunları arasında en köklü tarihe sahip olan iki seri iççinde her yıl yeni bir oyun daha çıkış yapıyor. Son olarak FIFA 2016 ve 2015 serileriyle beraber PES serisini geride bırakan FIFA’nın her sene olduğu gibi bu senede beklenen oyunu için artık geri sayımın başladığını da söylemek gerekiyor.

Bu sene son 3 senedir geride kalmaya başlayan PES serisinin yeniden kaybettiği yeri almak için epey yenilikle beraber gelecek olması FİFA 2017 oyununun daha da merak edilmesine de neden oldu. Zira FIFA’nın bu sene PES’in ataklarına cevap vermek için de birçok yenilik yaptığını da biliyoruz. Yeni oyun motoruna geçen, bunun aynında futbol oyunlarında ilk defa yer verilen hikaye moduna sahip olacak olan FIFA 2017’nin tüm bu yeniliklerini test etmek için ise EA Games beklenen bir haberi daha verdi. Eylül sonunda piyasaya sürülmesi beklenen oyunun birçok yeniliğini kullanıcıların denemesi için EA Games oyunun beta versiyonunu da yayınladı. Peki, FIFA 2017’nin ne gibi yenilikler barındıracağını ortaya koyan demo oyunu nasıl yükleyebiliriz? Detaylı olarak ele alalım.

  • FIFA 2017 oyununun demo versiyonunu oynamak için ilk yapmanız gereken EA Games’in oyunlarını oynamak için kullanılan Steam benzeri uygulama Origin’i Steam benzeri bir sistemle çalışan ve Origin’i kendi internet sitesi üzerinden ücretsiz olarak indirmeniz mümkün. Origin’i indirdikten sonra ise kısa bir yükleme yapmanız gerekiyor.

FIFA-2017

  • Daha sonra ise kullanıcı adı ve şifrenizle beraber Origin hesabınıza giriş yapıp oyunlar bölümüne gelmeniz gerekli. Store bölümüne geldiğinizde burada FIFA 2017 demo versiyonunun ücretsiz olarak sunulduğunu da göreceksiniz. Oyunun üzerine gelip indirme işlemini başlatmanız yeterli olacaktır. FIFA 2017 demo versiyonunun indirilmesinin ardından yine Origin üzerinden FIFA 2017 demo oyununa giriş yapmanız da mümkün olmuş olacak. FIFA 2017 Demo Yüklemesi Nasıl Yapılır? konusunda sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu