Sosyal Medya

Facebook Video İndir – Facebook Video İndirme Yolları

Sosyal medya, birçoklarımızın hayatını esir almış durumda ve bundan hoşnut olduğumuzu da söyleyebiliriz. Bugünkü yazımızda sosyal medya devi Facebook’u konuşacağız ve Facebook video indirme yolları hakkında detaylı bilgi sunacağız. Paylaşılan herhangi bir video çok hoşunuza gitmiş olabilir ve silinme ihtimaline karşın sizler de ilgili videoyu cihazlarınıza kaydetmek isteyebilirsiniz.

Bu konuda programlardan yardım alabileceğiniz gibi dilerseniz herhangi bir programa başvurmadan yani programsız olarak da download işlemini sorunsuz bir şekilde yerine getirebiliyorsunuz. Bu sürecin nasıl işlediğini dilerseniz hep birlikte inceleyelim ve soru işaretlerini de ortadan kaldırmış olalım.

Facebook Programsız Video İndirme

Facebook’a yüklenmiş bir videoyu indirmek için sizler de videoyu oynatarak ilk adımı atabilirsiniz. Video oynatılırken sağ tıklayıp Show video url butonunu kullanmanız gerekiyor. Karşınıza çıkan url’yi kopyalayın ve hemen ardından tarayıcınıza giriş yaparak www uzantısını silin ve mbasic olarak değiştirin.

Son aşamada videoyu yeniden oynatın ve sağ tıklayarak video olarak kaydet butonuna basın. Tebrikler! Hiçbir program kullanmadan ilgili videoyu sizler de bilgisayarlarınıza indirmiş oldunuz. Aynı işlemi mobil cihazlarınızda da sorunsuz bir şekilde yerine getirebilirsiniz ve yine birçok Facebook kullanıcısının tercih ettiği en kolay yöntemlerden biri olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Programlardan yardım almak isterseniz eğer bu konuda da sizlere birtakım önerilerimiz olacaktır. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden hangi programlardan yardım alabileceğinize de yine detaylı bir şekilde göz atalım.

Facebook Video İndirme: Fbdown

fbdown adresini kullanabilirsiniz ve video linkini kopyalayarak sizler de download işlemini sorunsuz bir şekilde başlatabiliyorsunuz. Hd ya da SD olarak indirme işlemlerinizi yerine getirebiliyorsunuz ve bilgisayarlarınızda olduğu gibi mobil cihazlarınızda da oldukça faydalı yöntemlerden bir tanesidir.

Bu adres, milyonlarca Facebook kullanıcısının tercih ve tavsiye ettiği isimlerden bir tanesidir. İndirme işleminde herhangi bir sorun ya da aksama yaşayacağınızı düşünmüyoruz ve farklı formatlar için de en iyi şekilde hizmet veriyor. Ücret ödemeden indirme işlemlerinizi yapabiliyor ve ilgili videoyu cihazlarınıza kaydedebiliyorsunuz.

blank

Facebook Video İndirme: Savefrom

Youtube ile birlikte Facebook bağlantılı videoları da yine bu adres üzerinden download edebilir ve cihazlarınıza kaydedebilirsiniz. İlgili linki yapıştırıp onay vermeniz yeterli olacaktır. Görüntü kalitesi ile birlikte video format değişikliği de yapabiliyorsunuz.

Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi birçok farklı platformda yer alan vide türlerini bu site sayesinde indirme şansına sahipsiniz. Bazı videoları açma konusunda sıkıntı yaşayabiliyorsunuz ancak genel anlamda bir değerlendirme yapıldığında en işlevsel sitelerden biri olduğunu net bir şekilde görebiliyoruz. Sizler de hemen şimdi download sürecini başlatabilir ve bu deneyime bir an önce ortak olabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz yöntemlerin tamamı ücretsiz olarak hizmet alabileceğiniz yöntemler ve adreslerdir. Uzun süredir sektörde hizmet veren bu tür platformlar sayesinde hoşunuza giden herhangi bir videoyu bilgisayarlarınıza ya da cep telefonlarınıza ve hatta tabletlerinize de indirebiliyorsunuz.

Facebook tek başına bu tür bir hizmet sunmuyor ve belki de en büyük eksiklerinden bir tanesi de budur. İnternet Download Manager gibi uygulamalardan da yardım alabileceğinizi hatırlatmak isteriz ve yıllardır birçok bilgisayar kullanıcısının tercih ettiği öncelikli programlardan bir tanesidir.

Kullanımı oldukça kolay olan bu program, linki otomatik olarak bünyesine dahil ediyor ve indirmek istediğiniz anda tek bir tık ile bu işlemi sorunsuz olarak yerine getirebiliyorsunuz. Bu uygulama da yine önerilerimiz arasında yer alıyor ve format değişikliği konusunda da yine sizlere yardımcı olacaktır.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu