Sosyal Medya

Facebook Messenger Masaüstüne Geldi!

 

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya ağı Facebook, uzun dönemdir gelişim de bulunduğu bir diğer servisi olan Facebook Messenger uygulamasını masaüstü hizmeti olarak kullanıcılarına sundu!

 

Bu hizmetle beraber artık kullanıcılar kolayca sosyal medya ağının chat programını kullanabilecek, tıpkı eski dönemlerin meşhur chat programı olan MSN gibi tüm eksik yönlerini görebilecek. Bu uygulama sayesinde artık arkadaşlarınız ile kontak kurmak gayet basit bir hale dönüşüyor.

 

Facebook’un sadece sosyal medya da değil, internet üzerinde ki tüm aktiviteler de gelişime açık bir hal aldığını biliyoruz. Hatta bu büyük girişimlerin tümünü de uzun dönemdir CEO Mark Zuckerberg’in kendi profilinden adım adım açıkladığını da görüyorduk. Messenger resmi internet sitesine giriş yaparak direkt masaüstünden bağlantı kurabilirsiniz. Facebook’un sevilen uygulamasının zamanla Facebook’tan ayrılacağı ve yakın zaman da üyelik gerektirmeden de kullanılabileceği konuşuluyor.

 

Facebook Messenger Masaüstüne Geldi

 

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu